• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser27099

Guest
Yani bir asker ölünce saatlerce üretimini, yaralanınca da saatlerce iyileşmesini bekleyeceğiz. Teşekkürler cevap için :)

DeletedUser

Guest
Kardeşimle beraber bu oyunu oynuyoruz ama tek bilgisayar olduğu için ip aynı ve değişmiyor. Herhangi bir problem olurmu? Multi hesap olarak algılanır mı ? Yardım Lütfen !!

DeletedUser269

Guest
Kardeşimle beraber bu oyunu oynuyoruz ama tek bilgisayar olduğu için ip aynı ve değişmiyor. Herhangi bir problem olurmu? Multi hesap olarak algılanır mı ? Yardım Lütfen !!

ticket açıp bildirmen gerekir. forumda biraz araştırırsan nasıl ticket açıldığıyla ilgili bir klavuz var.

DeletedUser3684

Guest

Merhabalar,

Bu tarz durumlarda ortak ıp bildirimi yapmakla yükümlüsünüz.Aşşağıdan vereceğim linkte nasıl ticket açacağınız anlatılmıştır.

Ticket Nasıl Açılır

İyi Oyunlar,

DeletedUser

Guest
Selamlar. Öncelikle herkese merhabalar diyorum.

Oyunda yeniyim. Bu yüzden iki sorum olacak size :)

1) Ele geçirdiğimiz bazı bölgeler üzerinde mermer, çiçek gibi semboller var. Bunların üretimi arttıracağı söyleniyor. Kıta üzerinde gerekli yatırımı yaparsanız şeklinde. Bu yatırımdan kastı şehrimize ilgili binayı kurmak mıdır? Böylece kendisi otomatik olarak üretimi arttıracakmı? Yoksa kıta üzerine yapabildiğimiz bazı şeyler varmı?

2) Parauch bölgesini almaya çalışıyorum. Son kısmında; 3 lejyoner, 2 ok mancınık ve 2 asker var. Benim üretebildiklerim; savaşçı, taş atıcı ve atıcı. Bu durumda karşı tarafı yenebilmek adına önerebileceğiniz bir taktik varmı :) İlk defa ok mancınık karşıda olunca tam olarak savaşa nasıl gireceğimi çözemedim :D

İlginiz için teşekkür ediyorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Guest
Selamlar. Öncelikle herkese merhabalar diyorum.

Oyunda yeniyim. Bu yüzden iki sorum olacak size :)

1) Ele geçirdiğimiz bazı bölgeler üzerinde mermer, çiçek gibi semboller var. Bunların üretimi arttıracağı söyleniyor. Kıta üzerinde gerekli yatırımı yaparsanız şeklinde. Bu yatırımdan kastı şehrimize ilgili binayı kurmak mıdır? Böylece kendisi otomatik olarak üretimi arttıracakmı? Yoksa kıta üzerine yapabildiğimiz bazı şeyler varmı?

2) Parauch bölgesini almaya çalışıyorum. Son kısmında; 3 lejyoner, 2 ok mancınık ve 2 asker var. Benim üretebildiklerim; savaşçı, taş atıcı ve atıcı. Bu durumda karşı tarafı yenebilmek adına önerebileceğiniz bir taktik varmı :) İlk defa ok mancınık karşıda olunca tam olarak savaşa nasıl gireceğimi çözemedim :D

İlginiz için teşekkür ediyorum. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Aleyküm selam

1-Evet bölgelerde ele geçirdiğiniz sembolleri ilgili köyde o ele geçirdiğiniz ürünün binasını kurarsanız günlük 20 adet,4 saatte 5 adet 8 saatte 10 adet şeklinde üretimleriniz olacaktır.Ele geçirmediğiniz takdirde her ürün için binada 4 saatte 1 günlük 4 adet çıkmaktadır.Aradaki farkı siz hesaplayın artık.

2-Ben olsaydım eğer ; müzakere yolunu tercih ederim.Oyunda yenisiniz şahsi olarak o bölgedeki malzemeleri temin etmeniz kolay ise müzakere yoluyla halledin.Halledemezseniz 3 savaşçı 5 taş atıcısı denerdim.Taş atıcılarla direk ok mancınıkları halletmeye çalışırdım lejyoner o çağda kuuvetli oldugunda savaşçılarla onu halletmeye bak.

DeletedUser

Guest
Selamlar. Cevap için çok teşekkür ederim.

Aynen dediğiniz şekilde müzakere yolunu tercih ettim :) Savaşıp canları yakmayalım boş yere :D

Aleyküm selam

1-Evet bölgelerde ele geçirdiğiniz sembolleri ilgili köyde o ele geçirdiğiniz ürünün binasını kurarsanız günlük 20 adet,4 saatte 5 adet 8 saatte 10 adet şeklinde üretimleriniz olacaktır.Ele geçirmediğiniz takdirde her ürün için binada 4 saatte 1 günlük 4 adet çıkmaktadır.Aradaki farkı siz hesaplayın artık.

2-Ben olsaydım eğer ; müzakere yolunu tercih ederim.Oyunda yenisiniz şahsi olarak o bölgedeki malzemeleri temin etmeniz kolay ise müzakere yoluyla halledin.Halledemezseniz 3 savaşçı 5 taş atıcısı denerdim.Taş atıcılarla direk ok mancınıkları halletmeye çalışırdım lejyoner o çağda kuuvetli oldugunda savaşçılarla onu halletmeye bak.

DeletedUser27251

Guest
lonca başkanı beni moderatör yapmış moderatör ne işe yarıyor

DeletedUser269

Guest
lonca başkanı beni moderatör yapmış moderatör ne işe yarıyor

moderatör forumdan sorumlu kişi. birde birşey sormak istiyorum madem bilmiyordun başkan neden seni moderatör yaptı. hadi yaptı diyelim ona sorsana o zaman ben ne yapıcam diye :D

DeletedUser27251

Guest
başkan benden cahil :D şimdi ben lonca forumu oluşturmakla sorumluyum dimi ama lonca forumu oluşturamıyorum

DeletedUser

Guest
ilerleme puanını nerden araştırabiliriz ilerleme puanı satın al dedi aldım ama yinede olmadı

DeletedUser

Guest
oyuna her girdiğimde son etkileşimler çıkıyor onu nasıl kapatabilirim ?

DeletedUser10196

Guest
yeni uygulamaya başlayan mesaj sisteminde yeniden boyutlandır simgesi ne işe yarıyor ?

DeletedUser

Guest
mesaj ışığım yeni mesaj gelmesine rağmen yanmıyor. ve toplu mesajlar hiç okundu gözükmüyor. bunun sebebi yeni güncelleme sanırım çünkü ondan sonra oldu. ne zaman çözülür acaba? ayrıca mesaj sistemi çalışmıyor koruma duvarı yüzünden diyor ancak güvenlik duvarım kapalı bilgisayardaki. anti-virus programım da yok. bu sorunu nasıl çözebilirim bir bilginiz mevcut mudur