• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
  BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
 • Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 başladı.
  Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Wiki sayfamızı da inceleyebilirsiniz.
 • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
  Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.
 • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  Detaylar için buraya tıklayınız.
 • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
  Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  Detaylar için buraya tıklayınız.

Kampanya Postalarını Alamama Nedenleri

tamarix

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Güncel etkinlikler için gönderilen e-postaların alınamadığı yönünde birçok bildirim aldık. Bu sorunla karşılamanızın birkaç nedeni olabilir.
Eğer etkinlik bültenini almadıysanız, bunun sebebi ne olursa olsun, bültenin tekrar gönderilmesi mümkün değildir. E-postalar sistem tarafından otomatik olarak gönderildiği için müdahale şansı bulunmamaktadır. Ayrıca, etkinlik ödülünün de manuel olarak gönderilmesi mümkün değildir, yalnızca e-posta size gönderildiyse ve e-postayı bulduğunuz takdirde ödülünüzü isteyebilirsiniz.

E-posta Alamamanız İçin Olası Sebepler:

1- E-posta adresiniz doğrulanmamış


Eğer sistemimize kayıtlı e-posta adresinizi doğrulamamışsanız, bülten alıcı listemize dahil olamazsınız. Oyun içerisindeki Ayarlar menüsünden e-posta adresinizi doğrulayabilirsiniz. Bu durum Facebook hesabınızla bağlantılı oyun hesabı açtığınızda ve sistem tarafından otomatik e-posta adresi atandığında ya da oyuna halen misafir oyuncu hesabıyla devam ettiğinizde de ortaya çıkabilir. Eğer e-posta adresinizi doğrulayıp doğrulamadığınızdan emin değilseniz , destek sistemine bildirimde bulunarak bu konuda kontrolü sağlayabilirsiniz.

2- Yakın zamanda e-posta adresinizi değiştirmişsiniz

Eğer yakın zamanda e-posta adresinizi değiştirmişseniz, oyun bülteninin eski e-postanıza gönderilmiş olma olasılığı vardır. Lütfen eski e-posta adresinizi de kontrol ediniz. Yeni almış olduğunuz e-posta adresine gönderilmiş olan doğrulamayı da onaylamadıysanız, yine aynı problemle karşılaşacaksınız.

3- Bülten aboneliğinizi kaldırmışsınız

Eğer genel bülten aboneliğinizi sonlandırmışsanız, bizden gelecek bir yazışmayı kabul etmediğiniz için, herhangi bir bülten almanız mümkün değildir.
Bülten aboneliğini yeniden aktif hale getirebilmek için, lütfen aşağıdaki açıklamaları takip ediniz. İlgili açıklamalar hem tarayıcı versiyonu hem de mobil uygulama için geçerlidir.
Aboneliğiniz tekrar aktif duruma getirmek için Ayarlar penceresinin aşağı kısmında bulunan Oyuncu Merkezi bölümünün ilk seçeneği “Veri Kullanımı Yönetimi” düğmesine tıklayın.

Bulten-01.jpg


Açılan pencerede karşınıza çıkan iki seçeneği işaretleyip, Tercihleri Kaydet düğmesine basarak, yaptığınız değişikliği onaylayın.

Bulten-02.jpg


Bu yöntemin dışında, Hotmail veya Gmail e-posta sunucularına koymuş olabileceğiniz bloke işlemini kontrol edip, eğer bloke varsa kaldırmanızı öneriyoruz. Sizlere daha önce gelen FoE bültenlerinde aşağıdaki resimlerde gösterildiği gibi abonelikten ayrılma işlemi yapmış olabilirsiniz, bu durumda bizim müdahale şansımız bulunmamaktadır.

Bulten-03.jpg

Bulten-04.jpg


Hotmail sunucusunda bu durumu düzeltmek için Ayarlar kısmında "Gereksiz e-posta" sekmesi altında yer alan adresimizi oradan silmeniz gerekiyor.
Gmail sunucundaki blokeyi kaldırmak içinse https://support.google.com/mail/answer/8151?hl=tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamlamanızdan itibaren yeni gönderilecek olan bültenler size ulaşacaktır.

4- E-posta istenmeyen klasörüne gönderildi

Bülten, e-posta sağlayıcınız tarafından spam olarak işaretlenmiş ve bu nedenle gelen kutusundan istenmeyen e-posta klasörüne taşınmış olabilir. Lütfen istenmeyen e-posta klasörünü de kontrol edin. Bazı nadir durumlarda haber bülteni engellenmiş ve sonuç olarak hiç gönderilememiş de olabilir.

5- E-posta Tanıtım klasörüne gönderildi

Özellikle gmail sunucularında, Etkinlik bültenleri Tanıtım klasörüne düşebiliyor, lütfen kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

6- Gelen Klasörünüzün limiti dolmuş, yeni e-posta alamıyorsunuz

Çoğu e-posta sunucusu gelen kutunuz için sınırlı bir alan sunar. Sınıra ulaştıysanız, daha fazla e-posta alamayabilirsiniz. Lütfen gelen kutunuzda yeterli boş alan olup olmadığını kontrol edin.

7- E-posta hesabınız pasif duruma geçmiş

E-posta hesabınıza düzenli olarak giriş yapmadıysanız, hesabınız e-posta sağlayıcınız tarafından pasif duruma geçirilmiş veya tamamen devre dışı bırakılmış olabilir. Bu durumda bülteni almak mümkün olmayacaktır.

Bunların dışında iki özel durumda etkinlik bültenini alamayabilirsiniz ve bu konularda maalesef bir düzenleme şansımız yoktur:

1- Oyunumuza 3. taraf üzerinden üzerinden kayıt olmuş olan (Facebook, Gamecenter, Google Play) oyuncularımızın ilk kayıt yapılırken bu bülten abonelikleri 3.taraflar tarafından engellenmiş olabilir, bu konu maalesef değiştirebileceğimiz bir durum değildir.

2- Size daha önce gelen etkinlik bültenlerinin sağ alt tarafından "Haber bülteni iptal" seçeneği ile, innogames üzerinden gelecek her türlü tanıtım bülteninin iptal etmiş olabilirsiniz. Bu durumun şu an için maalesef geri dönüşü yoktur.

 
Son düzenleme bir moderatör tarafından:

AyazHebibli

Member
Selamunaleykum E postada düzeltilmesi imkansız sorun var , postayı nasıl degiştire bilirim , yenisini nasıl ekliye bilirim ? Teşekkurler