• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25694

Guest
iyi geceler ilginiz için tşk. yeni fark ettim en altaymış :) ben de baktım bulamadım, form da da duyurulmayınca faaliyetler arasında unutuldu sandım :))) kolay gelsin,saygılar....

DeletedUser25694

Guest
SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
"dostane bir oyun için bir mesaj yaz" görevi için; locaya,komşularıma ve arkadaşlarıma mesaj yazdım ama görev bir türlü olmadı. buraya da mesaj yazmış oldum şimdi. :) nasıl yapabilirim bu görevi :) şimdiden tşk. kolay gelsin.
BU ARADA HERKESİN SEVGİLER GÜNÜNÜ KUTLAR, SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER DİLERİM!

DeletedUser26557

Guest
Merhabalar
Oyuna 1 hafta Girememem nedenıyle , Kuzenım benim adıma K

DeletedUser26557

Guest
.

Arkadasım benım koyume girmişti. sımdı Kendı koyumden arkadasımın kolezyumuna yatırım yapamıyorum. internet bağlantınız aynı flan dıyor. ne yapmam gerek

DeletedUser

Guest
sevgililer günü görevlerinin hepsini yaptım ve aşk ağacını diktim. sonra rinbin diye görev verici çıktı. görev olarak diyor ki tebrikler sevgililer günü görevlerinin hepsini tamamladın . ancak görev tamamlanmış gibi yeşil renk değil kırmızı renkte. ve yeşil olmuyor. napabilirm ?

DeletedUser269

Guest
Arkadasım benım koyume girmişti. sımdı Kendı koyumden arkadasımın kolezyumuna yatırım yapamıyorum. internet bağlantınız aynı flan dıyor. ne yapmam gerek

her şey açık değilmi zaten bir kere bile aynı pcden girdiyseniz devasa binalara yardım yapamazsınız

DeletedUser269

Guest
sevgililer günü görevlerinin hepsini yaptım ve aşk ağacını diktim. sonra rinbin diye görev verici çıktı. görev olarak diyor ki tebrikler sevgililer günü görevlerinin hepsini tamamladın . ancak görev tamamlanmış gibi yeşil renk değil kırmızı renkte. ve yeşil olmuyor. napabilirm ?

bir şey yapmana gerek yok bu gün o görev kaybolacak zaten. o sadece görevi tamamladığını gösteriyor

DeletedUser

Guest
merhabalar. yeni server saat kaçta açılacak acaba? ve bize saati neden söylenmedi açılacağı tarih söylenirken?

DeletedUser269

Guest
merhabalar. yeni server saat kaçta açılacak acaba? ve bize saati neden söylenmedi açılacağı tarih söylenirken?

tarih söylendi işte daha ne istiyorsun öncekilerde tarih bile söylenmemişti bir kaç gün içinde herhangi bir gün açılacağını biliyorduk sadece :D

DeletedUser

Guest
dostum ben oyuna açıldığı vakit başlamak istiyorum. saat 10da açılır diye tahmin ediyordum açılmadı. beklemek zorunda mıyım? saatin söylenmeme sebebini soruyorum sadece beklemeyi geçtim :D

DeletedUser269

Guest
buradaki adminlerinde saati tam olarak bildiğini zannetmiyorum

DeletedUser23607

Guest
tarih söylendi işte daha ne istiyorsun öncekilerde tarih bile söylenmemişti bir kaç gün içinde herhangi bir gün açılacağını biliyorduk sadece :D

valla soru sormaya korkar olduk sayenizde:))))hiç bişey istemeden hep iyi diyip alıkışlayalımmı hiçmi düşünüp konuçmayalım anlamış değilim bu olayı

DeletedUser269

Guest
bugün herkes bana karşı galiba ben kendimi anlatamıyorum yazımın sonuna koyduğum gülücük işaretiyle cevabımın alaylı olduğunu göstermek istedim. yani söylemek istediğim bu gibi şeyler bu forumda olmuyor. boşuna adminlerden saat felan beklemeyin anlamında adminlere bir eleştiriydi aslında ma dediğim gibi kendimi anlatamadım sanırım. :D

DeletedUser23607

Guest
evet bencede bu gün çok sert çıktınız :)))) iyi arkadaşlıklar tartışmayla başlar diyelimmmiiii:pP