Soru - Cevap

'Yardım ve Sorular' forumunda NetBeans tarafından 4. Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. NetBeans

NetBeans Emekli

• Oyun ile ilgili tüm sorularınızı genel olarak bu başlık altından sorabilirsiniz.

2. NetBeans

NetBeans Emekli

3. BYSCRATCH

BYSCRATCH Guest

Kapattığınız Eski konuda glabella yöneticinin yazdıgını alıntı yaparak,bir soru sormuştum.
    O konuyu buraya taşırmısınız ?

4. istilacı

istilacı Well-Known Member

pvp ler en geç kaçta bitiyor

5. istilacı

deneriz görürüz:eek:

6. istilacı

bir sorum vardı bana 1haftadır aynı görevler geliyor her ne kadar görevleri yapsamda 2-3 görev sonra aynı görev tekrar geliyor mesela bugün 6-7 kez 1200 mutluluk kazan görevini yaptım bunun bir çözümü varmı varsa ne yoksa bu ne kadar sürecek

7. Glabella

Glabella Guest

Oyun başlangıcından itibaren ilk defa bu kadar oyuncular araştırma ve kıta haritası konusunda birbirine yaklaştı. Bunun sebebi oyuna ilk başlarken son çağ geç dönemdi. Ardına sömürge çağı gelince hemen hemen büyük çoğunluk görevleri ve araştırmaları bitirdi. Bu nedenle tekrar eden NPC görevleri ard arda gelmeye başladı. Mutluluk kazan, ... miktar altın topla, .... miktar altın topla, ... üret , gibi görevler diğer görevler bittiği için tekrar tekrar gelmektedir. Yeni çağ (şirket yeni çağın geliş zamanı konusunda bilgilendirme yapmadı) geldiğinde bu görevler değişecektir.

8. istilacı

anladım ragunun görevlerini yaptıktan sonra değişik bir görev geliyor o görevide yapınca yukarıda anlattığım gibi tekrar eden görevler başlıyor

9. ufkun

ufkun Well-Known Member

Bu fenerde 24 saat beklıyoruz urun almak için bir kaç defa sıfır ürün verdi bu hiç hoş değil bunu bir düzeltin lütfen

10. nocomment

nocomment Active Member

ulesi çikti ama bi baktim tunç devri kulesinde tekrar turnuva başlamiş ben bi kere oluyor saniyordum turnuvalari yani turnuvalar her hafta bir birinci belirleyip 1 haftada bir şampiyon mu belirliyor? Ve demir devri kulesindede turnuva var ama orada hiçbir isim yazmiyor hiç kimse puan alamamiş oradanasil puanimiz olcak? Ve demir tunç devri kulesinde 7 kişi var benonlara saldirdimm 24 saat sonra bidaha saldiricam ama orada ismi yazmayan komşularima saldirsam o tunç devri kulesinde puan alirmiyim? Ve 1 kişiye saldirdim hem tunç devri hem demir devri turnuva kulesindede puan gelir mi bana

lütfen ayrintili bir şekilde anlatin...

11. hz.google

hz.google Guest

12. istilacı

bir sorum var ben şu anda oyuna girmiyorum cirgarda tıladığımda bu dünya güncelleştiriliyor diyor bu herkezde mi böyle

13. istilacı

sorun kalmadı oyun tekrara açıldı

14. Zelos

Zelos Guest

selamlar yeni güncelleme ne zaman gelecek acaba?
    ben bütün araştırmaları sektörleri uzun zaman oldu bitireli.bu sebeple soruyorum.

15. BAKTERİ

BAKTERİ New Member

Şimdi yetkililer mesaj göndermiş. Bir hesapta birden fazla sunucuda oynayamazsınız diye...
    Ben oyuna başladığımda bir tane yanlışlıkla açmıştım. Onu hiç oynamadım mesajda da ceza alacağımı söylüyorlar. Bu yanlış sunucuda ki açtığım hesabı nasıl kapatabilirim ?

16. Egemen

Egemen Member

Arkadaşlar oyuna yeni başladım,forumda cevabı bulamadım.Sorum şu,savunma ordusuna asker koydum ve saldırı oldu yenildim.Bu askerler kökten gidiyor mu yoksa sadece o saldırılık mı gidiyor ?

17. istilacı

senin savunmandaki askerler hiçbir zaman ölmez

18. nocomment

nocomment Active Member

Bişi sorcaktim şimdi mizrakçi mizrakçiya saldirdimi veya mizrakçi savaşçiya saldirdimi 1 kere saldirirsin oda sana karşilik verir oda sana bir kere vurur ama bazen vurmuyor? Mesela adamin mizrakçisi benim savaşçima vurdu bir kez savaşçim karşilik vermedi bazende mizrakçim kendisine vuran mizrakçi ve savaşçiya karşilik vermiyor ama çoğu zaman veriyor bazen vermiyor neden oluyor bu acaba??

19. hz.google

hz.google Guest

Misilleme hasarından bahsediyorsun sanırım. Bu hamle her turda sadece 1 kere yapılır. yani senin mızrakçına bir asker vurur ve senin mızrakçın karşılık verir. Aynı mızrakçıya başka bir asker vurduğu zaman karşılık vermez misilleme hasarı her tur için 1 defa geçerlidir. Okçularla mancınıklarda misilleme hasarı yoktur.

20. nocomment

nocomment Active Member

tmm dir anladim

En üst