• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar Greva Darn'ın verdiği İşgücü görevinde 5 adet işçi binası ve 5 çamaşır ipi, 3 doğu sur, 3 güney sur kurmamızı istiyor. Görevin ödülleri 2 adet ve ikiside gizli ödül. Görevi tamamlamış birinin hatrında varsa ödüllerde neler var söyleyebilirmi acaba. Ona göre pas geçmeyi düşünüyorum.

DeletedUser25425

Guest
oyun kılavuzları ne zaman güncellenecektir? alan genişleme en son 230.000 görünüyor ama ben şu an 300.000 para isteyen alan genişlemeyi kuracağım.Yeni çağ geldi ama hala kılavuz güncellenmedi.

DeletedUser269

Guest
oyun kılavuzları ne zaman güncellenecektir? alan genişleme en son 230.000 görünüyor ama ben şu an 300.000 para isteyen alan genişlemeyi kuracağım.Yeni çağ geldi ama hala kılavuz güncellenmedi.

o kılavuzlar userların veya adminlerin kendi çabalarıyla yaptıkları şeyler. birisi yenisini yapana kadar öyle kalır yani. ben o kadar ilerleyemediğim için bilmiyorum ama sanayi çağını bitiren biri tarafından kılavuz hazırlanırsa tekrar iyi olur tabi

DeletedUser

Guest
Birkaç gündür oynuyordum baya emek verdim gece uyanıyorum nerdeyse para toplamak için :D ama artık e posta onaylamam gerektiğini söylüyor giriyorum e postaya aktivasyon e postası gelmiyor tekrar gönder desemde yeni e mail adresine tasımayı denedim onun içinde e posta onaylamak gerekiyor o epostada gelmiyor :S

DeletedUser

Guest
lütfen yardımlarınızı bekliyorum bina yapamıyorum artık onay kodu gelmiyor neyi değiştirmek istesem aktive edin diyor ama e postaya hiç e mail gelmiyor .

DeletedUser

Guest
Birkaç gündür oynuyordum baya emek verdim gece uyanıyorum nerdeyse para toplamak için :D ama artık e posta onaylamam gerektiğini söylüyor giriyorum e postaya aktivasyon e postası gelmiyor tekrar gönder desemde yeni e mail adresine tasımayı denedim onun içinde e posta onaylamak gerekiyor o epostada gelmiyor :S

Problemine hızlıca çözüm bulabilmen için ticket açmanı öneririm. Yukarıdaki "Destek Sistemi" tuşuyla ticketını açacağın yere ulaşabilirsin.

DeletedUser

Guest
çok saol dediğin gibi yaptım inş en kısa sürede hallederler.

DeletedUser28328

Guest
arkadaşlar yaptığımız bi binayı nasıl yıkıyoruz bi de yol yapmadan bina yapamıyor muyum

DeletedUser28064

Guest
Merhaba arkadaşlar. Yeni hediye bolumu açıldı neye yarıyor bilen varmı

DeletedUser269

Guest
Merhaba arkadaşlar. Yeni hediye bolumu açıldı neye yarıyor bilen varmı

bende farkettim açılmış hediye bölümü ama duyuru yapılmadı onunla ilgili. sonraki güncellemelerde onunla ilgili bir şey olacaktır. ya da etkinlik tarzı bir şey

DeletedUser26939

Guest
inşa et menüsüne tıkladığınızda çağ adının yazdığı yerin altında 3 adet buton açılacak ortadaki artı şekline tıkladığınızda istediğiniz binayı boş olan alanlara taşıyabilirsiniz.

DeletedUser26939

Guest
arkadaşlar yaptığımız bi binayı nasıl yıkıyoruz bi de yol yapmadan bina yapamıyor muyum

inşa et menüsüne tıklayıp yukarıda çıkan dolar işaretine tıklayın satmak istediğiniz bina üzerine gelip binayı satın. yol olayında ise her binanın yol ile bağlantısı olması gerek ki üretim verebilsin.

DeletedUser

Guest
devasal binalarda aynı parçalardan 2 tane çıktıkça ticaret yapıyorum yine aynı parçalar çıkmaya başladı bu kadarda olmaz sıkılmaya başladım kaç tane devasal binada tek parçaya kaldım ve hepsinde de yaptığım ticarette eksik parça yerine varolan parçalardan biri çıkıyor bu durum ne zamana kadar devam edecek bunun bir döngüsü mü var acaba ?

DeletedUser269

Guest
devasal binalarda aynı parçalardan 2 tane çıktıkça ticaret yapıyorum yine aynı parçalar çıkmaya başladı bu kadarda olmaz sıkılmaya başladım kaç tane devasal binada tek parçaya kaldım ve hepsinde de yaptığım ticarette eksik parça yerine varolan parçalardan biri çıkıyor bu durum ne zamana kadar devam edecek bunun bir döngüsü mü var acaba ?
bir döngüsü yok dostum tamamen şans. yani sen 2 ye bir ticaret yaptığında senin istediğin parçanın gelme olasılığı 9 da 1. ikinci kez yaptığında yine 9 da 1. yani sen çok ticaret yaptın sana istediğin parçayı verelim demiyorlar

DeletedUser

Guest
benimde 2 eyaletimde keşfe çıkmam ile keşfin bitmesi aynı anda oldu

DeletedUser26939

Guest
hata olarak gördüğümüz durumları lütfen Ticket açarak bildirelim

DeletedUser

Guest
"Arkadaş davet et" görevini yerine getirmek için ne yapmalıyım? Nereden davet edileceğini bulamadım :S

DeletedUser

Guest
aşağıda lonca komşuların olduğu kısımda davet var ona tıkla sonra arkadaşlarını bula gir arkadaşının nickini doğru şekilde yaz enter a bas arkadaşın kabul ettiği an görev tamam :)