• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Görevler hakkında forumda bilgi varmı varsa linkini koyabilirmisiniz

DeletedUser25288

Guest
artık forge of empires oynamicam. profilimi nasıl kapatabilirim ?

Profilinizi tek tıkla kapatamıyorsunuz maalesef hesaba girmeyerek deaktif edebilirsiniz. Bir süre sonra sistem kendiliğinden silecektir. Ancak tekrar şifrenizle girdiğinizde oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..

DeletedUser

Guest
selam oyun sıralamasında bazen böyle şekiller çıkıyor
http://prntscr.com/tvrhc

oyununcunun sağında lonca işareti ve yükselme işareti vardır nedir bunlar. lonca işareti sanırım aynı loncada olduğumuzu gösteriyor diğeri nedir peki

DeletedUser

Guest
arkadaşlar ben fazladan açtığım dünyaları kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım????????

DeletedUser17426

Guest
Hesap kapama gibi bir durum yoktur. Hesaplara girmezseniz hesaplar belli bir süre sonra inaktif duruma geçecektir.

DeletedUser

Guest
teşekkür ederim. peki hesabı ilk açtığımda Dinegu açılıyo ama ben Brisgard açılsın istiyom. dinegu ya girmeyeyim ki kapansın.onun bir yolu var mı?

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar kolay gelsin, aynı dünyada beraber oyndığım bir arkadaşım 1 haftalığına tatile gidiyor, bu süre zarfında hesaba bakmam için şifresini bana verdi. Daha önce ortak bir ağ üzerinden hiç oyuna bağlanmadığımız için herhangi bir bildirim yapmadık, ama bugün akşam itibariyle kendi bilgisayarımdan hem kendi, hemde onun hesabına gireceğim. Bu 1 haftalık süreç için herhangi bir bildirim yapmam gerekiyormu?

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar kolay gelsin, aynı dünyada beraber oyndığım bir arkadaşım 1 haftalığına tatile gidiyor, bu süre zarfında hesaba bakmam için şifresini bana verdi. Daha önce ortak bir ağ üzerinden hiç oyuna bağlanmadığımız için herhangi bir bildirim yapmadık, ama bugün akşam itibariyle kendi bilgisayarımdan hem kendi, hemde onun hesabına gireceğim. Bu 1 haftalık süreç için herhangi bir bildirim yapmam gerekiyormu?

Ortak bağlantıda oyun oynamak ayrı hesap bakıcılığı yapmak ayrı bir durumdur.
Siz hesap bakıcılığı izni istiyorsunuz bu mümkün değildir ve yasaktır tespitinde ceza alırsınız.

DeletedUser

Guest
İstilacı arkadaşımızın konuyla ilgili ortak ip bildirimi yapmalısınız demesi üzerine bildirim yaptım ve tickete aldığım cevap söylediğiniz durumla aynı. Bildirim yapmak için arkadaşın hesabına girmiştim ama artık ondanda banlarsanız canınız sağolsun :D

Yalnız burda diğer oyunlara göre mantıksızlık var, sonuçta ben usulsüz bir uygulama yapmıyorum yada yapmak için herhangi bir uygulamaya girmiyorum, sadece 1 haftalık tatil sürecinde arkadaşımın binalarından üretimlerini toplayıp cila motivesini yapacaktım, ama dediğim gibi, siz 'yok' dedikten sonra 'var olduğunu görmedim için sorun yok. Kolay gelsin.

DeletedUser17426

Guest
Her oyunun kuralı farklıdır. Burdada oyun kurallarının 1. maddesinde herşey açık açık olarak yazılmıştır. Oyun kurallarının 1. maddesine göre şifre paylaşımı ve başka hesaplara bakıcılık kesinlikle yasaktır.

Oyun kuralları.

DeletedUser21969

Guest
ben konuyu aynı bilgisayardan 1 hafta gireceksiniz gibi anladığım için öyle yazdım

DeletedUser

Guest
Bilgilendirme için teşekkür ederim, kurallar öyle diyorsa yapacak bişey yok.

Bu arada tesbit etmenizi gerektirecek bir durum yok, zaten ben hem burdan yönetici arkadaşlara, hemde ticket sistemi üzerinden yetkili arkadaşlara durumun ne olduğunu ve ne yapacağımı bildirdim. Ama yapamazsınız dediğiniz için arkadaşa az önce mesaj attım kardeş yapamıyormuşuz hesap 1 hafta öyle kalacak diye, öylede kalacak. bugün içerisindeki 1-2 girişten dolayıda ban yermezsek ne ala :D

DeletedUser22312

Guest
slm oyundakı son guncellemeden sonra 160 elmasın sıfırlandı loncadakı bazı arkadaşlarımında aynı sorunu olmuş ne olucak şimdi bir bile danışalım

DeletedUser27099

Guest
Selamlar, bu asker üretimini ve iyileşmesini hızlandıracak bir yol var mıdır?