• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Ticareti yapabilmeniz için o parçanın en az x3 olması gereklidir.

DeletedUser21969

Guest
anladım ama bende 2x parça varken 1 kez ticaret yapmıştım

DeletedUser

Guest
gezici sirk, kaç elmas istiyor ve kaç mutluluk veriyor bina tablolarında geç dönemden sonrasını göremedim.

DeletedUser

Guest
gezici sirk, kaç elmas istiyor ve kaç mutluluk veriyor bina tablolarında geç dönemden sonrasını göremedim.

Orada vardı zaten :)

Sömürge Çağı

Egzotik Ürün Sağlayici
259 Puan
Giyotin
225 Puan
Kuaför 496 Puan Neptün Çeşmesi 217 Puan
Ticaret Şirketi 514 Puan Kartal Görünümlü Çit 106 Puan
Gezici Sirk(premium) 1800 Puan Uçurtma 112 Puan
Küre Heykeli 113 Puan
Tavus Kuşu Çit 106 Puan
Saat Kulesi 231 Puan
Flamingo Çit 106 Puan
Kaldirim Tasli Yol 18 Puan
Tugla Yol 22 Puan

DeletedUser26252

Guest
askerleri nerden egitcez nerden askeri bine kurcaz :S lüyfen yardım..

DeletedUser

Guest

DeletedUser26216

Guest
kirecli tasi nasil alacagiz kita haritasina depozito yatirdiyor ama bulamadim

DeletedUser23770

Guest
merhaba arkadaşlar Ragu Silvertones in verdiği : (4 denizci bayragı veya 10 fıçı bira üret) görevini yapamıyorum. Bira fabrikam var ama fıçı bira üretimi yok bu görevi bitirebilenler veya bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi

DeletedUser

Guest
Denizci bayrağı üretmek için yelkenci kurman lazım. Fıçı bira üretimi olması gerekli bira fabrikasında. Görevde resim varsa resimden bakarak yap hangi üretim olduğuna ona görer karar ver bazen resimle çeviri tutmuyor

DeletedUser23770

Guest
Denizci bayrağı üretmek için yelkenci kurman lazım. Fıçı bira üretimi olması gerekli bira fabrikasında. Görevde resim varsa resimden bakarak yap hangi üretim olduğuna ona görer karar ver bazen resimle çeviri tutmuyor

denizci bayrağı için olan kısmı tahmin edebiliyorum 160saatim var o teknolojiyi açmama görevde resim yok bira fabrikam var ama görevde değişiklik olmuyor. Yinede ilginize teşekkür ederim

DeletedUser

Guest
ekranı uzaklaştırmak istiyorum tüm binaları aynı anda göremiyorum tekerlekle uzaklaştım daha fazla nasıl uzaklaşabilirim ??

DeletedUser

Guest
ya bazı ustalar köyünün resmini felan koymuşlar baya benim köyün 3 katı ama her yer görünüyo o nasıl oluyo mesela forumda var böyle fotolar...

DeletedUser

Guest
belki ctrl 'yi basılı tutarsan ve uzaklaştırmaya çalışırsan olabilir.!

DeletedUser25694

Guest
Facebook Proje Etkinliği

bu etkinlik duyurulduğu an oyundaydım ve zaten beğenerek oynadığım oyunumu face hesabımdam beğendim.
sonuçlar 4 şubatta ilan edilecek dendiydi ama hiç bir duyuruda konuyla ilgili ilan veya açıklama göremedim. acaba yayınlandı da ben mi göreedim :)))
benim kazanmam söz konusu değil ama yapılan bu tür etkinliklerin sonuçları şeffaf bir şekilde herkese duyurulmalı bence.
iyi günler kolay gelsin....