• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Benim de bir sorum var. Lonca haritasında elimizdeki bir kuleyi serbest bırakınca geri aldığımız ürün miktarı ne kadar oluyor. Daha doğrusu belli bir miktar ürün mü geri alıyoruz yoksa kule sayımıza, o kuleyi almak için harcadığımız ürün miktarına veya başka bir faktöre bağlı mı hesaplanıyor.

içerideki savunmayla alakalı. Eğer, 10 kulen varsa, ve 10 savaşlık bir kuleyi bırakacaksan, sana 5 er tane toplamda 25 ürün verir.
ancak bıraktığın kule savunmalıysa, savunma miktarına doğru orantılı olarak artıyor.

DeletedUser32528

Guest
savaşta raylı topa dönüşen haydut, karşı rakibin ağır birliğine saldıramaması (uzaktan) normal mi?

DeletedUser34150

Guest
Kış etkinliği son görevde;
Şekerlemeci al ve inşa et
Şekerlemecini sat diyor
nasıl alacam şekerlemeciyi acaba :)

DeletedUser

Guest
Kış etkinliğinde;
"Dev şekerlemeciyi sat (Şekerlemeci veya büyük şekerlemeci değil)"
diye bir görev geldi fakat dev şekerlemeci binası yok.
Ne yapmam gerekiyor acaba?

DeletedUser34094

Guest
bana da "dev şekerlemeciyi sat" görevi geldi ama bende dev şekerlemeci yok, burada bir hata var galiba

DeletedUser34266

Guest
bana da "dev şekerlemeciyi sat" görevi geldi ama bende dev şekerlemeci yok, burada bir hata var galiba

Yıldızla bulun ve kazanın şekerlemeciyi. Sonra şehrinize kurun, daha sonra da silin. Görev tamamlandı yazısı gelecek ve envanterinize büyük şekerlemeci eklenecek.

Ancak oyun önceki etkinlikleri de baz alıp ona göre şekerlemeci veriyor. Oyun seviyenize göre, birinde normal şekerlemeci, diğerinde dev şekerlemeci takas edilmesi isteniyor. Bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederim.

DeletedUser33824

Guest
lonca kıta haritasındaki kuşatmayı nasıl iptal edebilirim?

DeletedUser

Guest
Kullanılabilir Nüfusu Nasıl Arttırabilirim Binaları satamıyorum o yüzden

DeletedUser33891

Guest
Kullanılabilir Nüfusu Nasıl Arttırabilirim Binaları satamıyorum o yüzden

Yeni bir konaklama binası yaparak arttırabilirsiniz. Eğer bunun için yer yoksa ve genişleme almaya imkanınız yoksa nufüsu kullanan binalardan en az birini satmanız gerekmtedir.

DeletedUser33929

Guest
Sektöre sızma yapma görevim var. Daha önce ele geçirdiğim bir sektör olsa da sistemin bana sızma yapmama izin vermesi gerekli. Daha önce benzer görev yapmıştım ama bu sefer nedense sistem izin vermiyor. Acaba bende mi sorun var bir şeyi yanlış yapıyorum, yoksa oyunda mı sorun var anlamadım.

DeletedUser33225

Guest
Sektöre sızma yapma görevim var. Daha önce ele geçirdiğim bir sektör olsa da sistemin bana sızma yapmama izin vermesi gerekli. Daha önce benzer görev yapmıştım ama bu sefer nedense sistem izin vermiyor. Acaba bende mi sorun var bir şeyi yanlış yapıyorum, yoksa oyunda mı sorun var anlamadım.

Daha önceden ele geçirdiğiniz sektörde sızma yapamazsınız.Ele geçirmediğiniz bir sektörde ve daha önce sızma yapmadığınız bir sektörde yapabilirsiniz.

DeletedUser33929

Guest
Daha önceden ele geçirdiğiniz sektörde sızma yapamazsınız.Ele geçirmediğiniz bir sektörde ve daha önce sızma yapmadığınız bir sektörde yapabilirsiniz.

İptal edilemeyen bu görevde özellikle o eyalete sızma yapmam isteniyor, ve ipucunda ele geçirdiğinde de sızma yapabilirsin diyor. Resmini koydum oradan da görebilirsiniz. Görev iptal de edilemiyor.
Ya kural yanlış , ya da görev yanlış...

Eklentiler

• tt.jpg
    tt.jpg
    252,5 KB · Görüntüleme: 14

DeletedUser33229

Guest
lütfen ticket açıp destek sisteminden yardım alınız.

keyifli forumlar...

DeletedUser

Guest
İptal edilemeyen bu görevde özellikle o eyalete sızma yapmam isteniyor, ve ipucunda ele geçirdiğinde de sızma yapabilirsin diyor. Resmini koydum oradan da görebilirsiniz. Görev iptal de edilemiyor.
Ya kural yanlış , ya da görev yanlış...

EROR

DeletedUser33929

Guest
lütfen ticket açıp destek sisteminden yardım alınız.

keyifli forumlar...
öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Ticket attım.
İpucunda yazdığı gibi geçen ay ele geçirmiş olduğum bir eyalette sızma yapabilmiştim. Acaba kural mı değişti, veya haritada keşif yapmaktayım bunun bir engeli olabilir mi?
İyi oyunlar, forumlar

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar size yardımcı olmuş ancak görevde bir sorun yok. Siz ve düzelten arkadaş görevi yanlış anlamış sanırım. Şöyle anlatayım zoldon-on-sea doğusundaki eyalet Northcastel dir. Yani Northcastele keşif kolu gönderip 5 sektörüne sızacaktınız,
zoldon-on-sea ye değil. Keşif kolu göndermişsiniz ancak 5 sektöre sızmamışsınız. Sorun bundan ibaret, görevde herhangi bir sorun yoktur:)

DeletedUser

Guest
Bir sorum var yönetici arkadaşlara,
bir arkadaşımızın bilgisayarına teamwiever ile bağlanırsak, multiden banlanır mıyız?