• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
cümleten hayırlı aksamlar 1.40 güncellemesinden sonra savastıgım komsularımın yagma yapılacak her hangı bı bınası yoksa bıle istedigim her hangı bı zaman gırıp yagma yapabılıyorum bu yenı bı özellik mı yoksa acık mı tam anlayamadım :)

Bu güncellemede değil daha öncede komşunun savunmasını geçtiğiniz taktirde 24 saat içinde istediğiniz zaman yağma yapabiliyordunuz. Ancak yağma yapılacak binası yoksa bunu yapamazsınız. Eğer binanın kapalı olduğuna eminseniz ve yağma yapabildiyseniz Destek Sistemi üzerinden ticket açarak bildirim yapabilirsiniz.

DeletedUser32287

Guest
24 saat geçmeden nasıl saldırı yapılıyor?
panel111.jpg

DeletedUser29411

Guest
çeviri ve teknik hatalar bölümünde aynı soruyu sorarsanız size yardımcı olucak birini bulacağınızdan eminim :) ...bende şaşırdım bu arda nasıl olmuş o

DeletedUser31091

Guest
24 saat geçmeden nasıl saldırı yapılıyor?
panel111.jpg

bir kişi saldırdıktan sonra 24 saat boyunca yağma hakkı kazanır uygun anı bekleyip yağma yapar. saldırdıktan sonra 24 saat geçtikden sonra 2. saldırıyı yapabilir. yağma yaptığı saat 24 saatlik saldırı süresini etkilemez.

DeletedUser29411

Guest
güzel cevap darkvane23 :) benimde aklıma geldi de sizi denedim zaten :D

DeletedUser32287

Guest
Cevap için teşekkürler. Evet haklısın daha önce 23 saat kadar sakdırmış ama yağma yapmamış. Saldırı ile yağmanın saat ilişkisi yokmuş öğrendim.

DeletedUser29292

Guest
ben yağma yapıp 1 dk sonra tekrar saldırıp kalan urun bınalarından bırını yagmaladıgımı bılıyorum bu yıne ınsaflı konut yagmalamış

DeletedUser33385

Guest
pazar teklifim neden listede görünmüyor.yardım edermisiniz

DeletedUser32044

Guest
ayinee,

benim tahminimce ;

1-çıkarmamış olabilirsiniz
2-çıkardığınız sırada sistemsel bir sorun olabilir
3-teklifiniz alınmış olabilir

kesin çözüm için destek sistemlerinden yardım alınız (ticket atınız) ,
buradan çözemezsiniz bu sorunu . .

DeletedUser32937

Guest
Merhaba Yumurta bırakma-toplama yarın(8 nisan) saat kaça kadar devam edicek acaba?

DeletedUser32350

Guest
Bahar yumurtası etkinliği 8 nisan mı yoksa 12 nisan damı sona eriyor

DeletedUser32937

Guest
yumurta saklama 8 nisanda bitecek. Mağza da 12 nisanda kapanacak diye duyrulmuştu

Gospodar

Well-Known Member
Yumurta atma işlemi yarın gece 01:00'a kadar sürecek, yumurta puanlarını ise 12 nisana kadar kullanabileceksiniz.

DeletedUser114

Guest
merhaba arkadaşlar;
epeyden beridir oyunda ve forumda fazla yer almıyordum.
türkiye den arkadaşlar oyundan elmas alırken banka hesap numarası verilince havale parası verdilermi bunu ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istiyorum ve bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen.
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

DeletedUser33219

Guest
Herhangi bir banka ile anlaşmamız yok ,havale yaptığınız da işlem ücreti kesecektir.