• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31478

Guest
İyi geceler,
Hazine avında eskiden süre dolduğunda görev tamamlandığına dair uyarı gelirdi, artık bu uyarı gelmiyor. Sistemsel 1 değişiklik mi oldu, yoksa sorun sadece benim bilgisayarımda mı acaba?

DeletedUser33246

Guest
İyi geceler,
Hazine avında eskiden süre dolduğunda görev tamamlandığına dair uyarı gelirdi, artık bu uyarı gelmiyor. Sistemsel 1 değişiklik mi oldu, yoksa sorun sadece benim bilgisayarımda mı acaba?

(Güncelleme 1.50) 5 Mayıs günü gelen güncelleme ile birlikte Hazine avındaki yeşil ikon artık devamlı olarak gözükmeyecek'dir. İlgili güncellemeye buradan ulaşabilirsiniz.

DeletedUser32287

Guest
Bir konuda uzlaşalım.
Monarşiyi bir kenara koyalım.
Bendeki Aachen %12 saldırı/savunma ve bir Zeus %15 saldırı/savunma ---> toplamı %27 saldırı/savunma dır.
Bu durumda bendeki asker Nışancıya %27 savunma eklenmesi lazım. Ama değil %24....
Bu %24 ü nereden alıyor?

DeletedUser32937

Guest
askerin savunma ordusunda yer aldığı için sadece şehir savunması bonusu gözükyor. Eğer askerin üstüne tıklatıp onu yukardaki saldırı ordusuna alırsan bu defa da %27 saldırı ve %27 savunma bonusu gözükücektir.

DeletedUser32287

Guest
çift yol isteyen asbest fab. kurdum. çift yol yaptım. ama halen yol yok işareti var... nedendir?

neden.jpg

DeletedUser32287

Guest
yol üstten bağlantılı... sağdaki yapılara iletişim var!!!

DeletedUser34135

Guest
bir sorum var : " ben iki serverde (Cirgard veDinegu) oynuyorum. bir serverde elmas harcadığımda diğerinde de harcanıyor. oyunun kuralı böyle yoksa bir hata mı var?

DeletedUser32937

Guest
Hata yok elmas hesabı aynı oluyor. Yani bir serverda elmas kazanıp başka bir serverda harcayabilirsin. Yada elmas satın alıp 4 serverda da harcayabilirsin.

mr.batuhan

Well-Known Member
Bu strateji oyununu diger oyunlardan ayiran logosuydu onuda ihç etmişsiniz.
çocuk oyunu logosu giib o ne oyle?
Geri cevrilmeli kesinlikle.

DeletedUser32937

Guest
Benim de bir sorum var. Lonca haritasında elimizdeki bir kuleyi serbest bırakınca geri aldığımız ürün miktarı ne kadar oluyor. Daha doğrusu belli bir miktar ürün mü geri alıyoruz yoksa kule sayımıza, o kuleyi almak için harcadığımız ürün miktarına veya başka bir faktöre bağlı mı hesaplanıyor.