• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

DeletedUser35412

Guest
Merhabalar ben su oyunu ilk oynadığımda 3 yıl önce cok deyisiklik olmamısdı oyun da cok detaylar yanlısdı yani oynamak cok zor oluyodu diye biliriz yani ama simdi oyle diyl oyun cok hızlanmıs gercekden her gün oyuna yeni günceleme geliyo hatalar düzeliyo etkinlikler geliyo su nun nesi piski bence cok güzel Forge of empires da her kes yolunda cok güzel ilerliyosunuz saygılarla Azer hoscakalın

DeletedUser

Guest
Sizlerim bu denli olumlu yorumlarını okumak bizlere mutluluk veriyor, bizlerin doğru yolda ilerlediğimizin kanıtıdır.Olumlu yada olumsuz yorumlarınızın hepsini okumaktayız, elimizden gelen ve yetkimizin izin verdiği sınırlar çerçevesinde sizlere yardım etmekteyiz güzel yorumlarınız için FoE TR takımı adına teşekkürederim.

DeletedUser35412

Guest
sadece olarak sizden 2 ricam olucak bir günlük bonus veren elmas binası yaratmak bi de aynı cıkan ozalit seti sorununu cözmek bu sorunlar çözülse cok iyi olurum ama sunu da söyleyeyim ki ben sizlerin hayranıyım her möderatörü her yöneticiyi cok seviyorum ve hürmet ediyorum ve gayet sizden Azer olarak bi oyuncu olarak cok razıyım ekipden hoscakalın:)

izcesur

Well-Known Member
Oyunun harika olduğunu söylemeye gerek bile yok. Sadece bir ilave öneriyorum : savaş alanından savaşacağımız askerlere kadar herşeyi belirliyebileceğimiz BİR ASKERİ TATBİKAT ALANI . Böyle bir alan herkese savaşmayı -maliyetsiz- öğreteceği gibi başlı başına da çok zevkli bir oyun bölümü olabilir. BAŞARILAR:)

DeletedUser35299

Guest
Oyunun harika olduğunu söylemeye gerek bile yok. Sadece bir ilave öneriyorum : savaş alanından savaşacağımız askerlere kadar herşeyi belirliyebileceğimiz BİR ASKERİ TATBİKAT ALANI . Böyle bir alan herkese savaşmayı -maliyetsiz- öğreteceği gibi başlı başına da çok zevkli bir oyun bölümü olabilir. BAŞARILAR:)

Bir nevi "simulatör" olması iyi olabilir katılıyorum :)

DeletedUser

Guest
merhaba oyun çok güzel ve eğlenceli yalnız ne varki seferlerde ve kendi kıtamızda bizim askerimiz 8 tane olmasına rağmen karşı tarafa bazen 15 asker konuyor ve bizim askerlerimiz güçsüz kalıyor buna bi düzenleme getirilemezmi çünkü seferlerde fazla ilerliyemiyoruz

DeletedUser

Guest
ya lonca kıtası değil bizim haritamız varya ürünlerle ilgili ondan bahsediyorum benim şimdi 8 askerim var karşıda 15 asker var ve devamlı benim askerler ölüyor

DeletedUser

Guest
sende şu anda oyun açılıyormu ben yarım saattir açamıyorum

DeletedUser35412

Guest
yöneticiler cevrim ici olmalı olanda cevrimici onlara sorarsın istersen

DeletedUser

Guest
Değerli oyuncularımız bazı tarayıcılarda sıkıntılar yaşanabiliyor stabilize edilmesi gerekiyor buda büyük bir alt yapı çalışması demektir şirket adına, şuanda konu hakkında bilgileri, haberleri var en kısa zamanda çözümlenecek eğer oyunda yavaşlama donma vs. yaşıyorsanız firefox kullanmanızı önerebilirim diğerlerine göre daha iyi durumda.

DeletedUser35412

Guest
climper abi merhabalar size bi ozelden mesaj atdim baka bilirmisiniz

DeletedUser35290

Guest
bu seferlerde verdiğiniz ve savunmaya %8 katkı sağlayan ayin ateşi hangi savunmaya katkı sağlıyor okadar ayin ateşim var savunmayı darmaduman ediyorlar işe yaramıyor sa ne diye yer kaplıyor bunun hakkında bilgi verin de boşuna yer kaplamasın