• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34954

Guest
sey ahh ses deneme 1 2 3 :)
devasa binalar kılavuzu eskiden olduğu gibi kaçıncı seviyede ne gibi özellikler sağladığını grebildiğimiz haline getirilecekmi ?
çünkü şu anki devasa binalar kılavuzu bence daha çok reklam broşürü gibi olmuş hiç yardımcı olmuyor bence eski halini tekrar almalı yani etkinlik binaları gibi kaçıncı lwl de hangi zelliklerini sağladığını grebilmeliyiz.

DeletedUser34832

Guest
sey ahh ses deneme 1 2 3 :)
devasa binalar kılavuzu eskiden olduğu gibi kaçıncı seviyede ne gibi özellikler sağladığını grebildiğimiz haline getirilecekmi ?
çünkü şu anki devasa binalar kılavuzu bence daha çok reklam broşürü gibi olmuş hiç yardımcı olmuyor bence eski halini tekrar almalı yani etkinlik binaları gibi kaçıncı lwl de hangi zelliklerini sağladığını grebilmeliyiz.
Değerli oyuncumuz, artık foruma eşdeğerde bir kaynağımız daha var. Wiki sayfamızda merak ettiğiniz pek çok soruya cevap bulacaksınız. Sürekli yenilenen ve görsellerle desteklenen Wiki sayfamızı ziyaret edin.
Aşağıdaki link ile Wiki Devasa binalar sayfasına erişebilirsiniz.
https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Devasa_Bina

DeletedUser34957

Guest
24 saatlik saldırı limiti dışında sizin belirlediğiniz bir saldırı limiti var mı ? Yani örneğin bir oyuncu diğer oyuncuya 7 gün üst üste saldıramaz gibi birşey ? Aylardır her gün aynı oyunculardan saldırı yiyorum. Ve en az 2 kişi. Üretim yapamıyorum.

DeletedUser25694

Guest
Yakın gelecekteyken mettahın köşesini aldıydık! %9 saldırı bonusu veriyor, buzul yapsak onu % artacak mı? artmayacaksa çöpe atılacaklar listesine ekleyelim saldırı bonusumuz arttığında :D

serdalca08

Well-Known Member
Meddahda buzul çağa yükseltimde ki binayı,toplam popülasyona 1316 gibi insan faktörü ve para artışı haricinde saldırı bonusu artışında bi kazanım olmuyor.

Gospodar

Well-Known Member
24 saatlik saldırı limiti dışında sizin belirlediğiniz bir saldırı limiti var mı ? Yani örneğin bir oyuncu diğer oyuncuya 7 gün üst üste saldıramaz gibi birşey ? Aylardır her gün aynı oyunculardan saldırı yiyorum. Ve en az 2 kişi. Üretim yapamıyorum.

Öyle bir kısıtlama yok. Taverna gümüşleriyle şehrini korumaya alarak saldırıları engelleyebilirsin.

DeletedUser34803

Guest
merhabalar,
oyunda eskiden var olan ve ansızın ortadan kaybolan hediye gönderme ikonu geri gelecekmi ?

DeletedUser34832

Guest
Değerli oyuncumuz, şimdilik gereksiz olduğu için kaldırıldı, kullanılması planlandığında geri gelecektir.
Bu durum yakın zamanda olmayacaktır. Zaten işlevsizdi de.

DeletedUser34803

Guest
yapmayın ya :/ eh pekala ne diyelim siz adminlere karşı boynumuz kıldam ince ne diyek :/ kolay gelsin

DeletedUser35269

Guest
uzun bi müddet oyunu oymaıyordum dün oyuna tekrar dan geri dönüş yaptım ancak hiç bir komşum kalmamış oyun da ne den acaba

DeletedUser35273

Guest
Binaları mevcut çağa yükseltmek için gerekli malzemeyi nereden satın alabilirim ?

DeletedUser35337

Guest
zirve dönemi ortaçağda rönesans villasının para üretimi ne kadar sorum bu. bi yerde bonuslar hariç 4200 diye gördüm eğer doğru ise benim bonuslar dahil üretimim bile bunun altına

DeletedUser34832

Guest
zirve dönemi ortaçağda rönesans villasının para üretimi ne kadar sorum bu. bi yerde bonuslar hariç 4200 diye gördüm eğer doğru ise benim bonuslar dahil üretimim bile bunun altına
Merhaba, lütfen bu konu için destek birimine ticket açın, tickete binanızın ödül penceresi açık halde görselini eklemeyi ihmal etmeyiniz.

DeletedUser30468

Guest
St.marcs para artışını göstermiyor paraları artışsız aliyorum 4 5 gündür duzeltimisiniz lutfen.

DeletedUser35441

Guest
E dünyası seferimde 64. seferi tamamlamadan önce Hazine kutusunda dilek çeşmesi ve elmas hediyesi diye belirtiyordu seferi tamamlayınca bina depolama verdi Neden bu şekilde oldu acaba bu konu hakkında yardımcı olabilecek bir yetkili arkadaş var mıdır acaba ?

DeletedUser35379

Guest
taverna mağazasında ikinci yardımcıyı etkinleştirdikten sonra kullanmak için her seferinde 50 elmas ödemek mi gerekiyo ?