• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Teşekkür ederim PeaseMakerTR, tek başıma oynadım için bu benim için mümkün görünmüyor, araştırma acmaya deneyim. :)

DeletedUser35577

Guest
Merhaba. Bir loncadayken lonca kıta haritasında eyaletler fethettik diyelim, lonca değişikliği yaptığımızda bu eyaletler yine bizim olarak kalıyor mu yoksa tekrar mı fethetmek gerekiyor?

DeletedUser35714

Guest
Lonca kıta haritasında yaptığınız savaşları loncanız adına yaptığınız için, fethedilen eyaletler de lonca adına kalır. Loncanızdan ayrıldığınızda tekrar fethedebilirsiniz.

DeletedUser35577

Guest
Lonca kıta haritasında yaptığınız savaşları loncanız adına yaptığınız için, fethedilen eyaletler de lonca adına kalır. Loncanızdan ayrıldığınızda tekrar fethedebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim, ilgi ve alakanız için. İyi günler.

DeletedUser35826

Guest
Merhaba, oyuna mobilden giriş yapıyorum. Her gün yenilenen günlük görev dizisi bende hiç görünmüyor. Sorun ne olabilir?

DeletedUser35766

Guest
merhabalar, 2 -3 aydır oynuyorum oyunu da günlük mücadele görevleri ile ilgili konuşuyorduk loncada eski(ileriki çağdaki) arkadaşlar karşılaşmamışlar hiç bilmiyorlardı günlük mücadeleyi , yeni mi eklendi oyuna yada belli bir seviyeden sonra günlük mücadele kapatıyor mu kendini, bilgi verebilir misiniz. özellikle belli cağdan sonra sona mı erecek günlük mücadele görevleri?
demir devri.png görev ikonu.png görev sekmesi.png

DeletedUser35206

Guest
Selam arkadaşlar nasılsınız. Bir yardım isteyeceğim. Bir görevde takıldım kaldım. 1997 nüfus istiyor 1683 var boştam bir türlü denk getiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

DeletedUser35973

Guest
merhaba ilham tapınaklarım yağmalanıyor acilen çözüm
Qp6jqZ.jpg

DeletedUser34258

Guest
Selamlar
Madalya ile yapılan genişlemenin bir sınırı var mı ? Bende sadece elmas ile yapılan genişleme var.

DeletedUser35412

Guest
Merhaba güncel etkinliyi icin cok tsk ederim bi soru var da forge futbolu etkinliyi ne zaman olucak yazdami yoksa bu kışmı