• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Ödül hatası

Etkinlikte günlük ödül olarak sonbahar değirmeni seçim kiti gösteriyor ancak ödül olarak bina depolama geldi
  2. Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Arkadaşlar bu binalarda çağ seçimi yapabilsek fena mı olur? Diyelim ilerleme çağındayız. Kurduğumuz etkinlik binalarının çağlarını bulunduğumuz çağı geçmemek kaydıyla bulunduğumuz ve geçtiğimiz çağlar arasından biz seçebilelim. Çağ atlarsak ve binayı çağ atlatmak istiyorsak kit kullanalım ama...
  3. İlgi çekmedi/kapandı Görev

Arkadaşlar oyundaki görev sistemine düzenleme getirilmesi lazım. Yeni bir dünyada hesap açıyorsunuz ve gelen günlük görevlerde Şu orduyu yen, şu kadar ürün,erzak,para vs öde. 100 altın veya 100 erzağı olan hesapta 8000 altın veya erzak öde diye görev geliyor. 2 Tane askerin var 2 sayfa asker...
  4. Günlük görev

Günlük görevi yapayım diye oyuna girdim ancak böyle bir şey ile karşılaştım..
  5. Görev.

Hikaye görevlerinde 4 denizci bayrağı veya 10 fıçı bira üret diyor. Bira fabrikasını kurdum ve üretiyorum ancak görevi saymıyor :) Hepsinden 2 tane ürettim ancak şuan görev 1/10 olarak gözüküyor ve ilerlemiyor.
  6. Oyun sistemine aykırı/kapandı Eksik seçim kartları.

Arkadaşlar yarım kalan görev binalarını tamamlamak için "antikacıya" seçim kartları bıraksanız. Misal "peri bacaları" olan görev. Bu etkinlik geldiğinde askerde olduğum için çok az yapabildim. O yüzden yarım yamalak kaldı öyle. Oyunda yarım yamalak kalan görev binaları oldukça fazla. Seçim...
  7. Gm bey

Az önce antrenman faso fisosunu yaptım ve ödül diye tabir ettiğiniz "bilgi tapınağı" yerine 1x bilgi tapınağı parçası aldım. Şakaysa komik değilse daha komik.
  8. Oyun geliştirme.

Arkadaşlar şu oyun içerisinde yardım/motive/cilalama ve taverna ziyaretleri için bir özellik getirseniz tek tuşla hepsini halletse iyi olabilir. Tek tek hepsine tıklamaktan keyfim kaçıyor. Bunun sadece bana olduğunu da pek zannetmiyorum. Aşırı gereksiz bir şey çünkü. Tek tek hepsine tıklayınca...
  9. Etkinlik son görevler.

Yapılan etkinlikte son görevler için süre konulması ve her görevde aynı fenerin verilmesi.. Demek oluyor ki bütün görevleri yapsak bile geliştirme maksimum 7. seviyede kalıcak. Para yatırmayan 8. seviyeye ulaşamayacak. Oyunda eğer görevlere süre sınırı koyuyorsanız ya ödülünü biraz arttırmanız...