• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Günlük görev

Tulkas

Well-Known Member
Bugün verilen görevi tamamladığınızı gösterir bu. Yarın sabah 8'de yenisi gelecektir. Her tamamlayışınızda, alttaki 7 adımdan oluşan bar, 1 adım ilerleyecektir. 7. tamamlayışınızda, "Mücadeleci Sandığı"nın içinde yazan ihtimallere göre, yine içinde yazan ödüllerden herhangi birisini alırsınız. Ardından bar sıfırlanır ve yeniden başlarsınız. Sandıktaki ödüller değişmez. Sağ üstteki ayarlar simgesinden günlük mücadele etkinliğinin başlama saatini ayarlayabilirsiniz. Normal şartlarda herkeste sabah 8den ertesi sabah 8e kadar sürer. Günlük mücadele etkinliğinin ödülleri her gün değişkenli gösterir, tamamlamak için 24 saatiniz vardır.

Rigel Kentaurus

Active Member
Bugün verilen görevi tamamladığınızı gösterir bu. Yarın sabah 8'de yenisi gelecektir. Her tamamlayışınızda, alttaki 7 adımdan oluşan bar, 1 adım ilerleyecektir. 7. tamamlayışınızda, "Mücadeleci Sandığı"nın içinde yazan ihtimallere göre, yine içinde yazan ödüllerden herhangi birisini alırsınız. Ardından bar sıfırlanır ve yeniden başlarsınız. Sandıktaki ödüller değişmez. Sağ üstteki ayarlar simgesinden günlük mücadele etkinliğinin başlama saatini ayarlayabilirsiniz. Normal şartlarda herkeste sabah 8den ertesi sabah 8e kadar sürer. Günlük mücadele etkinliğinin ödülleri her gün değişkenli gösterir, tamamlamak için 24 saatiniz vardır.
dostum bunu biliyorum lakin dünün görevinden kalma, bugünün görevi gelmedi :)

Rintintin

Well-Known Member
Arada sırada bu gibi bug lar oluşabiliyor sayfayı yenilediğinizde veya bir süre sonra toparlanıyor, etkinlikte 5 saat boyunca günlük görev saati gelmemiş 5 saat geriden başlamıştım, oyunda çok fazla şey var bu denli

sleeplesslady

Well-Known Member
isterseniz konuyla ilgili destek birimimize bir ticket açın, konuyu detaylıca inceleyelim
diyelim ki sizin göreviniz sabah 10'da başlıyordu ama gece siz bu saati sabah 9 yaptınız, o zaman 24 saatlik süreyi kısaltmayı sistem kabul etmeyecek ve bir sonraki sabah 9'a atacaktır görevi. Görev saati değiştirilirken çıkan mesajda yeni görevin kaç saat sonra geleceği yazar aslında. Böyle bir durum olmuş olabilir.

Rigel Kentaurus

Active Member
diyelim ki sizin göreviniz sabah 10'da başlıyordu ama gece siz bu saati sabah 9 yaptınız, o zaman 24 saatlik süreyi kısaltmayı sistem kabul etmeyecek ve bir sonraki sabah 9'a atacaktır görevi. Görev saati değiştirilirken çıkan mesajda yeni görevin kaç saat sonra geleceği yazar aslında. Böyle bir durum olmuş olabilir.
evet böyle olmuş olabilir. 10'dan 9'a almıştım