• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Rigel Kentaurus

Active Member
Arkadaşlar bu binalarda çağ seçimi yapabilsek fena mı olur? Diyelim ilerleme çağındayız. Kurduğumuz etkinlik binalarının çağlarını bulunduğumuz çağı geçmemek kaydıyla bulunduğumuz ve geçtiğimiz çağlar arasından biz seçebilelim. Çağ atlarsak ve binayı çağ atlatmak istiyorsak kit kullanalım ama gene eski çağlarıda seçebilelim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli oyuncumuz etkinlik binaları kazandığınızda en son çağa göre yani bulunduğunuz çağa göre veriliyor, biraz daha detaylandırabilir misiniz?
üst çağ içinse kit kullanmanız gerekiyor.
Keyifli oyunlar.

Rigel Kentaurus

Active Member
Değerli oyuncumuz etkinlik binaları kazandığınızda en son çağa göre yani bulunduğunuz çağa göre veriliyor, biraz daha detaylandırabilir misiniz?
üst çağ içinse kit kullanmanız gerekiyor.
Keyifli oyunlar.
Demek istediğim durum şöyle. Kurduğumuz binalarda bi seçenek olsa ve ordan hangi çağa ait ürün vs vermesini istiyorsak ayarlayabilelim. Mesela geçmiş çağ ürünleri mi eksik binaları geçmiş çağa göre ayarlıyıp o çağın eşyalarını alabilelim. Bu sayede hem geçmiş çağ ürün binalarını kurmakla uğraşmamış oluruz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Çok mantıklı aslında ben mesela şuan binaların hepsini bulunduğum çağa yükseltmiyorum ama mümkün olsa geçmiş olduğum bir çağa götürmek isterdim binayı yükseltme ve yenileme kiti gibi düşürme kiti olması lazım diyorsunuz anlaşılan

Rigel Kentaurus

Active Member
Çok mantıklı aslında ben mesela şuan binaların hepsini bulunduğum çağa yükseltmiyorum ama mümkün olsa geçmiş olduğum bir çağa götürmek isterdim binayı yükseltme ve yenileme kiti gibi düşürme kiti olması lazım diyorsunuz anlaşılan
Aslında hayır. Binayı diyelim demir çağında kurdunuz. Çağ atlatmak için kit kullanıcaksınız ancak geçtiniz çağları binayı yükseltmiş olsanızda seçebilme imkanınız olucak.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Anketlere katılım bizim öneriyi sunabilmemizde büyük önem arz ediyor :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.