• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı Eksik seçim kartları.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Rigel Kentaurus

Active Member
Arkadaşlar yarım kalan görev binalarını tamamlamak için "antikacıya" seçim kartları bıraksanız. Misal "peri bacaları" olan görev. Bu etkinlik geldiğinde askerde olduğum için çok az yapabildim. O yüzden yarım yamalak kaldı öyle. Oyunda yarım yamalak kalan görev binaları oldukça fazla. Seçim kartlarından herkes istediğini seçebilmeli. Sürekli kış seçim kartı veya sakura binaları seçim kartları dönüp duruyor. Diğerleri içinde bir opsiyon olması lazım.

akucumen

Well-Known Member
Arkadaşlar yarım kalan görev binalarını tamamlamak için "antikacıya" seçim kartları bıraksanız. Misal "peri bacaları" olan görev. Bu etkinlik geldiğinde askerde olduğum için çok az yapabildim. O yüzden yarım yamalak kaldı öyle. Oyunda yarım yamalak kalan görev binaları oldukça fazla. Seçim kartlarından herkes istediğini seçebilmeli. Sürekli kış seçim kartı veya sakura binaları seçim kartları dönüp duruyor. Diğerleri içinde bir opsiyon olması lazım.
Çok yerinde bir yorum tamamen katılıyorum. Altına imzamı atarım.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.