• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Rigel Kentaurus kullanıcısının son içeriği

1. Ödül hatası

Etkinlikte günlük ödül olarak sonbahar değirmeni seçim kiti gösteriyor ancak ödül olarak bina depolama geldi
  2. Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Adamlar işe yarar her şeye karşılar. Katılmadan gidiyolar :(
  3. Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Aslında hayır. Binayı diyelim demir çağında kurdunuz. Çağ atlatmak için kit kullanıcaksınız ancak geçtiniz çağları binayı yükseltmiş olsanızda seçebilme imkanınız olucak.
  4. Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Demek istediğim durum şöyle. Kurduğumuz binalarda bi seçenek olsa ve ordan hangi çağa ait ürün vs vermesini istiyorsak ayarlayabilelim. Mesela geçmiş çağ ürünleri mi eksik binaları geçmiş çağa göre ayarlıyıp o çağın eşyalarını alabilelim. Bu sayede hem geçmiş çağ ürün binalarını kurmakla...
  5. Kabul Edilmedi Binalarda çağ seçimi

Arkadaşlar bu binalarda çağ seçimi yapabilsek fena mı olur? Diyelim ilerleme çağındayız. Kurduğumuz etkinlik binalarının çağlarını bulunduğumuz çağı geçmemek kaydıyla bulunduğumuz ve geçtiğimiz çağlar arasından biz seçebilelim. Çağ atlarsak ve binayı çağ atlatmak istiyorsak kit kullanalım ama...
  6. Geri Bildirim Güz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Sistem olarak çok saçma olmuş. Öncelikle eldeki malzemelerden kendi kombinasyonlarımızı oluşturabilmemiz lazımdı. Aşağıya 3 tane pasta koyup bunlardan bir tanesini seç demek anlamsız. Madem 3 tane seçeneğimiz olacak farklı malzeme toplattırarak bu işin zorlaştırılmaması gerekirdi. 3 tane pasta...
  7. İlgi çekmedi/kapandı Görev

Arkadaşlar oyundaki görev sistemine düzenleme getirilmesi lazım. Yeni bir dünyada hesap açıyorsunuz ve gelen günlük görevlerde Şu orduyu yen, şu kadar ürün,erzak,para vs öde. 100 altın veya 100 erzağı olan hesapta 8000 altın veya erzak öde diye görev geliyor. 2 Tane askerin var 2 sayfa asker...
  8. Günlük görev

10'dan 9'a çekmiştim.
  9. Günlük görev

evet böyle olmuş olabilir. 10'dan 9'a almıştım
  10. Günlük görev

dün veya ondan önceki gün yapmıştım
  11. Günlük görev

dostum bunu biliyorum lakin dünün görevinden kalma, bugünün görevi gelmedi :)
  12. Günlük görev

Günlük görevi yapayım diye oyuna girdim ancak böyle bir şey ile karşılaştım..
  13. Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

Müzayede olayının yanında antikacıya gelen eşyaların fiyatları da çok abartı. Aynı eşyayı sen satarsan sana 2000 altın ve 5 mücevher veriyor ama o itemi antikacıdan alırsan fiyatı 45000 altın ve 70 mücevher oluyor..Bu oranlarında ayarlanması lazım.
  14. Görev.

Hikaye görevlerinde 4 denizci bayrağı veya 10 fıçı bira üret diyor. Bira fabrikasını kurdum ve üretiyorum ancak görevi saymıyor :) Hepsinden 2 tane ürettim ancak şuan görev 1/10 olarak gözüküyor ve ilerlemiyor.
  15. Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

Bana göre oyuna gelen etkinliklerin genel amacı elmasın varsa tamamlarsın yoksa zaman harcarsın. Ancak olması gereken ise emek veren herkese aynı nitelikteki ödülleri kazandırabilmek, elmas harcayana ise + olarak nitelendirebileceğiniz şeyler verebilmek. Sizin yaptıklarınız etkinlik başlığı...