• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Rintintin

Well-Known Member
Oyunda uzun süredir vakit geçiren gelişmiş oyuncuların yüksek miktarda Ticaret parasına (Servete) sahip olması nedeni ile biz yeni gelişen oyuncular hiçbir şekilde rekabet edemiyoruz. Antikacıda satabildiğimiz şeyler hali hazırda zaten kısıtlı durumda, bu yüzden Ticaret parasını biriktiremediğimiz yetmezmiş gibi 60.000-100.000 lere varan tekliflere hiçbir şekilde erişemiyoruz. Burada şikayetim yıllarca birikim yapmış oyuncular değil, bu oyuncular ile yeni gelişen oyuncuların aynı açık arttırmada rekabet ettirilmesi. Şayet bu şekilde açık arttırma değil şov oluyor.

Psyduck

Member
Merovingian’ a katılıyorum. Ne kadar sabırlı olup biriktirsemde açık artırmada beni alt edenler hep üst çağ yada yıllardır oynayan insanlar. Eskiden çağların karma komşu olduğu ile ilgili bir duyum almıştım. buda aynı yere çıkıyor nasıl ki o düzende demir devrindeki oyuncu buzul askerini yenemiyorsa antikacıda da aynı hesap oluyor. Bunun iyileştirilebilecek ve oyuncuları daha mutlu edebilecek bir şey olduğunu düşünüyorum.

Ballistic

Well-Known Member
Kesinlikle katılıyorum günün hangi saatinde girersem gireyim illaki oyuna yıllarını vermiş birisine denk geliyorum ve benim birikimim onu birikiminin yanında gülünç kalıyor.Bilmiyorum belki yıllara göre ayrılabilir antikacı mesela beni 5 yıldır aktif şekilde oynayan birisiyle eşleştirmez veya ticaret parasına göre bir eşleştirme olur.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Oyunda uzun süredir vakit geçiren gelişmiş oyuncuların yüksek miktarda Ticaret parasına (Servete) sahip olması nedeni ile biz yeni gelişen oyuncular hiçbir şekilde rekabet edemiyoruz. Antikacıda satabildiğimiz şeyler hali hazırda zaten kısıtlı durumda, bu yüzden Ticaret parasını biriktiremediğimiz yetmezmiş gibi 60.000-100.000 lere varan tekliflere hiçbir şekilde erişemiyoruz. Burada şikayetim yıllarca birikim yapmış oyuncular değil, bu oyuncular ile yeni gelişen oyuncuların aynı açık arttırmada rekabet ettirilmesi. Şayet bu şekilde açık arttırma değil şov oluyor.
Katılıyorum,zaten çok kişinin desteğini alması ne kadar haksız bir durum olduğunu gösteriyor. Benim düşünebildiğim kadarıyla da buna getirilecek çözüm,her mahallenin kendi antikacısının olması. Böylece sadece mahalle ahalisi ile daha adil rekabet edilebilir :)

FEANOR

New Member
Çok haklısınız, çok adaletsiz bir durum. Kısa zamanda değişmesi dileğiyle...

DeletedUser23503

Guest

Kesinlikle katılıyorum
Oyun yüksek puanlı oyuncuların çiftliği olmaya basladı ( tamam onlarında büyük emekleri var mesela ben )
ama oyunun devamı için düşük puanlı oyuncularında desteklemek bir şekilde oyunun içinde tutmamız lazım
yeni oyuncularında oyunda olmaları şart bir seyler yapmak lazım
bunuda ust yöneticilerimizin ilgilenmeleri lazım
oyunun devamı acısından
kolay gelsin herkese

Durum
Konu yanıtlara kapalı.