• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Zafere Giden Yol Parçaları hk.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Bildiğiniz üzere son güncellemelerle Lonca savaş alanı ödüllerinde onur heykeline ilave olarak zafere giden yol parçaları eklendi. Lonca savaş alanı çatışmalarında ödül olarak onur heykeli parçaları çıkıyorken, zafer giden yol parçaları ödül sistemine dahil edilmemiş. Sadece lonca savaş alanı bitiminde lonca sıralamasına göre dağıtılmakta. Zafere giden yol madem onur heykelinin bir parçası, çatışma ödüllerine artık eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Onur heykeli seti 200 parça iken, zafere giden yol 100 parça. Bu bağlamda ödül olasılığı da yarıya düşürülüp dahil edilebilir. Örneğin onur heykeli parçası 1/5 olasılıkla çıkıyorsa, zafere giden yol parçaları 1/10 olasılıkla dahil edilebilir oyun sistemine.

Tulkas

Well-Known Member
Katılıyorum, daha çok savaşmayı teşvik edecektir. Ayrıca düşük seviye loncalarda bireysel olarak çok savaşsanız da, bu ödülün ne kadar parça sayısına sahip olacağınız loncanızın genel çabasına bağlı oluyor. Bu yüzden ben de bu öneriyi destekliyorum. Ayrıca bu yola da yeni seviyeler eklenebilir. Bir süre sonra sayısı arttığında kurulması oldukça güç olacak.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Ben de katılıyorum,nossmm'un seviye önerisi de oldukça yerinde. Ek olarak ödülün altın ligi için de kazanılması taraftarıyım. Gümüş ve bakır ligindeki çoğu lonca aktif değil ama altın ligindeki loncalar aktif. Böyle küçük ödüllerden mahrum bırakılırlarsa uzun vadede diğer loncalarla aralarındaki uçurum derinleşecek. Uzun vadede altın ligi düzeyindeki loncaların varlıklarını korumaları ve bu ligin oyuncularının gelişip daha rekabetçi bir dünyaya katkı verebilmeleri açısından bu ödülün altın liginde de verilmesi kanaatindeyim.

FF Afrexia

Well-Known Member
Ben de katılıyorum,nossmm'un seviye önerisi de oldukça yerinde. Ek olarak ödülün altın ligi için de kazanılması taraftarıyım. Gümüş ve bakır ligindeki çoğu lonca aktif değil ama altın ligindeki loncalar aktif. Böyle küçük ödüllerden mahrum bırakılırlarsa uzun vadede diğer loncalarla aralarındaki uçurum derinleşecek. Uzun vadede altın ligi düzeyindeki loncaların varlıklarını korumaları ve bu ligin oyuncularının gelişip daha rekabetçi bir dünyaya katkı verebilmeleri açısından bu ödülün altın liginde de verilmesi kanaatindeyim.

Katılıyorum Zafere giden yol altın ligde de verilip geliştirmesi yapılıp geliştirme sadece üst liglerde verilebilir ligler arası illaki olmalı ancak zafere giden yol da önemli bi bina oluyo savaşırken kazanılmayacaksa altın ligde de verilebilir

Son düzenleme:

FeMeHaL

Member
Bildiğiniz üzere son güncellemelerle Lonca savaş alanı ödüllerinde onur heykeline ilave olarak zafere giden yol parçaları eklendi. Lonca savaş alanı çatışmalarında ödül olarak onur heykeli parçaları çıkıyorken, zafer giden yol parçaları ödül sistemine dahil edilmemiş. Sadece lonca savaş alanı bitiminde lonca sıralamasına göre dağıtılmakta. Zafere giden yol madem onur heykelinin bir parçası, çatışma ödüllerine artık eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Onur heykeli seti 200 parça iken, zafere giden yol 100 parça. Bu bağlamda ödül olasılığı da yarıya düşürülüp dahil edilebilir. Örneğin onur heykeli parçası 1/5 olasılıkla çıkıyorsa, zafere giden yol parçaları 1/10 olasılıkla dahil edilebilir oyun sistemine.
bende katılıyorum

serdalca08

Well-Known Member
altın lig üstündeki loncalara verilip , yıllarca oyunda olan kıdemli oyunculara verilmemesi zaten haksızlık .

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu konu hakkında merkezimiz tarafından sağlanan geri bildirime göre belirtilen özellik, yani Zafere Giden Yol parçalarının savaş ödülü olarak da karşımıza çıkması, ilk planlandığında varmış ancak Beta sunucunda oynandığı süre içerisinde gelen yoğun geri bildirimler neticesinde zafer giden yol parçacıkları savaş ödülü olmaktan çıkarılmış, sadece lonca ödülü olarak eklenmiştir. Şu anda tekrar yeni bir düzenleme beklenmemektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.