• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Kelime avı etkinliğinin sonuçları açıklandı ama kura ile ilgili bir bilgi yok ortada,kazanan iki arkadaşa baktım,sanırım en güzel ve en kötü çizen iki arkadaş almış ödülü üçüncüsü hakkında fikrim yok,bulamadım,uğraşmaktan vazgeçtim.
    Çevik Atmaca
    Lafı açılmışken yaram kanayıverdi, sildiğim şehirde az da olsa geri kazanım şansını vermiştiniz,ama gerçekten çok azdı, lafı açılmışken siz admin xmen yücegönüllülüğünüzün sınırlarını genişletip biraz daha geri kazanım sağlayamaz mısınız
    • Beğen
    Tepkiler: xmen
    xmen
    xmen
    Değerli Aihal, önerileriniz için teşekkür ederiz. Bundan sonrakiler için çekiliş sonuçlarına videoda eklersek isteğinizi yerine getirmiş olacağımızı düşünüyorum. Amacımız şeffaf olmak elbetteki. Kelime Avı oyunumuzdaki çekiliş videosu hazırlamadık ama çekiliş görselini kanıt olması açısından size özel mesaj ile gönderiyorum. Sağlıklı günler dilerim.
    xmen
    xmen
    Şehir Silme Konusu: Öncelikle estağfurullah biz sistemin bize verdiği ölçüler doğrultusunda hizmet veriyoruz elimizdeki tüm imkanları kullandığımızdan şüpheniz olmasın. Şehrinizi sildiğiniz tarihe 3 premium bina ve devasa binalar (kurulum kaynakları ile) iade edilmiştir, bu olayın üzerinden de 7 gün geçtiyse artık geriye maalesef dönemeyiz. ):
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…