• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 23 62,2%
  • Başarısız -20

Oylar: 9 24,3%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 19 51,4%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 2 5,4%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 1 2,7%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 18 48,6%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 4 10,8%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 6 16,2%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 6 16,2%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

Oylar: 17 45,9%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

Oylar: 9 24,3%

• Toplam oy kullanan
    37

xmen

Emekli Takım Üyesi

Summer Event 2021 Banner.png

Değerli oyuncularımız, Yaz Etkinliği 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri benimde yaz etkinliği ile ilgili geçtiğimiz yaz etkinliğinden fark ettiğim bir durum var öncelikle şunu belirteyim herhangi bir oyuncuyu şikayet etmiyorum çarkıfelek diye adlandırılan ödül çarkının oyuncular tarafından yenilenmesi bazı durumlarda oyuncular için faydalı olabiliyor ona katılıyorum fakat bazı durumlarda genel olarak söylüyorum oyuncular tarafından strateji olarak değilde olumsuz yönde bu çark çevrilebiliyor hoş birşey değil bence nedenine gelince örneğin x isimli oyuncu ödül çarkını birkaç tur çevirdikten sonra nispeten daha küçük ödüller kazanıldığında ve tek bir çevirme hakkı kaldığı zaman örneğin gözcü yeri yükseltmesi valilik binası seçim kiti gibi buna benzer daha değerli ödüller kaldığında ödül çarkına yenileme yapıyor ve diğer oyuncular bu bahsettiğim kazanma şansı yüksek olan ödülleri çark yenilemesi yapıldığı için kazanamıyor bunun önüne geçilmesi için bir değişiklik yapılması geri bildiriminde bulunuyorum tabi bu sadece benim şahsi görüşüm sayın oyun yöneticilerinin ve sayın oyuncu arkadaşlarında bu konudaki görüşlerini bilmek isterim

Son düzenleme:

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Saldırı Ordusu için vermektedir. Keyifli oyunlar dileriz.

6846 adlı eklentiyi görüntüle
Sanırım bu korsan yuvası gözcü yeri binasının pabucunu dama atıcak.öyleki hem 40 fp kazanma şansı var hemde saldırı bonusu veriyor.Tartışmasız şu ana kadar oyuna eklenen en kaliteli fp+ saldırı bonusu bir arada veren bina bu . Bu binayı kaçıran çok şey kaybeder.Bu ödüle şapka çıkartılır.bize bunlarla gelin ;)

Hilal2021

Member
Vahşi yaşam etkinliğini düşünerek "yaz etkinliği"nizi bekledim ve tam bir hayal kırıklığı oldu. Vahşi yaşamda her biletle büyük ödüle ulaşma şansımız vardı. burada 4 bilet harcadım ve sadece hedefe %25 yaklaşabildim. b hesapla ancak 4 günde büyük ödüle ulaşabileceğim. vahşi yaşamda her bilet kullanımında şansım varsa 8-10 sandık açabiliyordum. burada sadece 1. Vahşi yaşamla yaz etkinliğinizi puanlamam gerekseydi, vahşi yaşam 10 üzerinden 9, yaz etkinliğiniz (emeğe saygı) 10 üzerinden 2. önceki etkinliğe şimdiki ödülleri koyup makyajlasaydınız keşke.

Hilal2021

Member
Vahşi yaşam etkinliğini düşünerek "yaz etkinliği"nizi bekledim ve tam bir hayal kırıklığı oldu. Vahşi yaşamda her biletle büyük ödüle ulaşma şansımız vardı. burada 4 bilet harcadım ve sadece hedefe %25 yaklaşabildim. b hesapla ancak 4 günde büyük ödüle ulaşabileceğim. vahşi yaşamda her bilet kullanımında şansım varsa 8-10 sandık açabiliyordum. burada sadece 1. Vahşi yaşamla yaz etkinliğinizi puanlamam gerekseydi, vahşi yaşam 10 üzerinden 9, yaz etkinliğiniz (emeğe saygı) 10 üzerinden 2. önceki etkinliğe şimdiki ödülleri koyup makyajlasaydınız keşke.
topladığımız olaylardan gelecek korsan altınlarının sayısını artırsanız bari..

FF Afrexia

Well-Known Member
Ana ödül vali iken çarkı çevirdim ben çevirirken birisi değiştirdi ve onun yerine 20 fp ödülünü aldım ne anladım şimdi ben bu işten ? Ayrıca büyük ödülü almama 1 adım kalmışken pusuladan 2 adım çıktı ödülü aldım ama sıfırdan başlıyorum kayba giden 1 adımım nerde?

sleeplesslady

Well-Known Member
Ana ödül vali iken çarkı çevirdim ben çevirirken birisi değiştirdi ve onun yerine 20 fp ödülünü aldım ne anladım şimdi ben bu işten ? Ayrıca büyük ödülü almama 1 adım kalmışken pusuladan 2 adım çıktı ödülü aldım ama sıfırdan başlıyorum kayba giden 1 adımım nerde?
diğer adımınız bir sonra başlayan yolculuğa aktarılır

Hilal2021

Member
Her çarkı çevirdikten sonra, itelenen losyon şişesini gördükçe kulaklarınızı çınlatıyorum. ellimde değil.

Hilal2021

Member
oyunculara önerim, her çarrk çevirişinden sonra demir almaları. biriktirirseniz daha çok 1 ilerleme veriyor..

Desolator

Well-Known Member
Yine her etkinlikte olduğu ama adminlerin buna şansa bağladığı gibi oynanan ana dünyadaki olaylardan korsan altını geldiği yok. Yan dünyalarda maşallah yağıyor.

Artık insanları aptal yerine koymasın FoE.

Hilal2021

Member
etkinliğin hakkını vermeye çalışıyorum ama ele geçen palmiye, tiki,altıın, erzak ve losyon şişesi 2 exp ödülünü de yırtınarak elde ettim. idarecilere bir sorum var, önceki etkinlikle bu etkinlik arasında elmas ve para harcama istatistikleriniz nasıl ? mesela ben hiç harcamadım. harcamaya da niyetim yok. etkinlik sonuna kadar palmiye ve tiki ormanı kurarım artık.