• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 22 46,8%
  • Başarısız -20

Oylar: 17 36,2%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 21 44,7%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 6 12,8%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 3 6,4%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 28 59,6%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 4 8,5%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 11 23,4%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 9 19,1%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

Oylar: 16 34,0%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

Oylar: 25 53,2%

• Toplam oy kullanan
    47

FF Afrexia

Well-Known Member
Etkinlik hakkında bir eksik fark ettim bir oyuna girdiğimizde biletlerin kaç tane kaldığını şehre dönünce görebiliyoruz ama kaç saate yeni bilet geleceğini göremiyoruz bunu görebilmemiz lazım

xmen

Emekli Takım Üyesi
Etkinlik hakkında bir eksik fark ettim bir oyuna girdiğimizde biletlerin kaç tane kaldığını şehre dönünce görebiliyoruz ama kaç saate yeni bilet geleceğini göremiyoruz bunu görebilmemiz lazım
Merhabalar FF Afrexia şu alanda bir sayacımız var, bundan mı? bahsediyorsunuz tam olarak.

Sayac.jpg

Aysimaa

Active Member
şimdi artılar ve eksiler ;

artısı : 1 ) eşleştirmeler % 50 oranında
eksiler : 1 ) yapılan eşleştirmelerde +30 adet % 20 savunma nasıl verilir ?
2 - süre çok uzun
3 - günlük görevlerde verilen görev karşılığı vahşi yaşam parası çok az " cimrisiniz "
4 - büyük ödül ile günlük ödül nasıl aynı olur ? diğer bir ifade ile günlük ödül olarak koyduğunuz objeyi , eşleştirmede 20 pati kazanırsanız alabiliyorsunuz buda dengesiz olduğu açıkca belli oluyor.

Jonah

Well-Known Member
Tek sıkıntı, güçlendirmeler pahalı ve verilen pençeler onları almak için çok yeterli değildi.

Veysel.Dogan

New Member
işi gücü olan insanlar için uğraştırıcıydı ha bi de görevlerin verdiği etkinlik ödüllerini eklemeseydiniz de olurmuş

fatfur2012

Active Member
Etkinlik gayet iyiydi fakat şuanda fazlasıyla gözümden düşüren bir durumu var, dilek kuyusu yok ? Çoğu oyuncu etkinlikleri dilek kuyusu için bekliyor ve bu etkinlikte ana ödüldeki bir tane dilek kuyusu dışında hiç dilek kuyusu kazanma şansımız yok. Açıkçası gözümden baya düşürüyor bu etkinliği. Binası falan güzel ama dilek kuyusu olmayan etkinlik yapmayacaksanız etkinliğin yarısı yok oluyor. Ana binası güzel olmasa etkinliği yapmasanız da olur derdim de ana binası iyi en azından.

Hilal2021

Member
Vahşi yaşam etkinliğinin kıymetini, yaz etkinliğini görünce daha iyi anladım. her biletle en az 5-6 sandık açılıyor ve ödül veriyordu. Yaz etkinliği ise fıkra gibi ;" ..ellediğimiz palmiye, tiki, saplanan losyon şişelerinin haddi hesabı yok." gemiyi yittireceğiz diye demir alırken avuçlarımızın içi nasır oldu..