• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Genel olarak başarılı +20

Oylar: 22 46,8%
  • Başarısız -20

Oylar: 17 36,2%
  • Süre yeterli +20

Oylar: 21 44,7%
  • Süre çok uzun sıkıcı oldu -10

Oylar: 6 12,8%
  • Süre çok kısa yetersiz -10

Oylar: 3 6,4%
  • Özel bina veya binalar etkileyici +20

Oylar: 28 59,6%
  • Özel binalar gereksiz -20

Oylar: 4 8,5%
  • Görevler çok kolay +20

Oylar: 11 23,4%
  • Görevler çok zor -20

Oylar: 9 19,1%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaştım +20

Oylar: 16 34,0%
  • Büyük Ödül binasında hedeflediğim seviyeye ulaşamadım -20

Oylar: 25 53,2%

• Toplam oy kullanan
    47

sleeplesslady

Well-Known Member

Wildlife Forge Banner.png

Değerli oyuncularımız, Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

sleeplesslady

Well-Known Member
Her etkinliğimizde olduğu gibi, Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 etkinliğinde de, ana ödül olan Dağ Koruma Alanı Binasının ilk seviyesi, görev dizisindeki ilk 6 görev tamamlandığı zaman, kazanılabilecektir. Binanızı lütfen bu ödül ile kurmaya başlayın. Binayı ilk kurarken Sürpriz Kutusundan çıkan "Dağ Koruma Alanı Seçim Kiti" kullandığınız takdirde, kazanmış olduğunuz 1. seviye Dağ Koruma Alanı envanterinizde kalacaktır.

Arkeoloji Etkinliğinden bu yana her ekinlikte duyurduğumuz üzere en başta bina kurulurken yanlış kullanılan seçim kitlerinde veya 1.seviye binada herhangi bir değişikliğin KESİNLİKLE YAPILMAYACAĞINI belirtmek isteriz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Güçlendirici paketleri bi bana mı pahalı geliyor ? Arkeoloji gibi etkinliklerle karşılaştırınca paket fiyatları çok pahalı
Ayrıca 5 tane renk birleştirince günlük özel ödül oranı %4 oluyo ( yine benim şanssızlığıma bağlı bir durum olsa da ) 5 ten fazlasını birleştirmek zaten zor günlük özelleri nasıl toplayamak ekstra sıkıntı oluyo

fatfur2012

Active Member
Bence şuana kadarki en iyi ödüllere sahip etkinliklerden biri. Günlük ödül toplaması bilet sayısını iyi kullanırsanız kolaylaşıyor. Ana ödül en iyi binalardan biri. Günlük ödül değişiminde sanırım dilek kuyusu gelme ihtimali yok fakat nöbetçi kulübesi + onun yükseltme kiti, botanik kubbe gibi güzel ödüller var.
Çok şanslı iseniz ana ödülü iki kere tamamlama şansınız var gibi.

En iyi ödüllere sahip etkinliklerden biri, bana göre gayet iyi.

AlphaMax

Active Member
oyun aşırı zor blokların yanyana gelme şansı falan . gelse bile bir çok hamle harcanıp 1 bilette çok sanslıysak 2 istiridye topluyoruz. para görevden az gelip 65 adet istemesi sıkıntı ve her 2 ödülden sonra yükseltme geliyor . Fakattttttt yükseltmeler sadece 7 olduğu için ve uzun süreli etkinlik olduğu için kafa kafaya 7 adet yükseltme alabilir. Yani diyeceğim zorluğuna göre kolaylık verilmiş . 15 günde herkes rahatça 7 yükseltmeye ulaşır ki saten 1 bina 2 yükseltme etkinlikten saten gelecek. yani zor olmasına rağmen en rahat şekilde kazanım elde edebileceğimiz etkinliklerin başında yer alıyor. Çok iyi bir etkinlik olmuş bu .Gayet adil ve kolay etkinlik

KASPERSKY

Member
etkinliğin parası elmas çektiğimizde hediye olarak veriyordu ilk başta şimdi ise kalkmış elmas ödülü olaral tekrardan gelirmi etkinlik parası

FF Afrexia

Well-Known Member
oyun aşırı zor blokların yanyana gelme şansı falan . gelse bile bir çok hamle harcanıp 1 bilette çok sanslıysak 2 istiridye topluyoruz. para görevden az gelip 65 adet istemesi sıkıntı ve her 2 ödülden sonra yükseltme geliyor . Fakattttttt yükseltmeler sadece 7 olduğu için ve uzun süreli etkinlik olduğu için kafa kafaya 7 adet yükseltme alabilir. Yani diyeceğim zorluğuna göre kolaylık verilmiş . 15 günde herkes rahatça 7 yükseltmeye ulaşır ki saten 1 bina 2 yükseltme etkinlikten saten gelecek. yani zor olmasına rağmen en rahat şekilde kazanım elde edebileceğimiz etkinliklerin başında yer alıyor. Çok iyi bir etkinlik olmuş bu .Gayet adil ve kolay etkinlik

Söylediklerinde katılmadığım nokta istiridye :D O pençe izi değil miydi
Kalan dediklerinse doğru tek sıkıntısı paketleri çok pahalı para çok az kazanılıp çok fazla isteniyor

Her etkinliğimizde olduğu gibi, Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 etkinliğinde de, ana ödül olan Dağ Koruma Alanı Binasının ilk seviyesi, görev dizisindeki ilk 6 görev tamamlandığı zaman, kazanılabilecektir. Binanızı lütfen bu ödül ile kurmaya başlayın. Binayı ilk kurarken "Dağ Koruma Alanı Seçim Kiti" kullandığınız takdirde, kazanmış olduğunuz 1. seviye Dağ Koruma Alanı envanterinizde kalacaktır.

Arkeoloji Etkinliğinden bu yana her ekinlikte duyurduğumuz üzere en başta bina kurulurken yanlış kullanılan seçim kitlerinde veya 1.seviye binada herhangi bir değişikliğin KESİNLİKLE YAPILMAYACAĞINI belirtmek isteriz.
Küplerin bir araya getirilmesi ve ana binanin tamamlanmasi kesinlikle mümkün gözükmüyor. Bu sebeple kalan sürede eksra bilet ve eksra para konmadigi takdirde cok oyuncunun ana binayi tamamlama sansi yok. Ben 2400 elmas kullanarak aldigim eksra ile zoraki 6 seviyeyi görevleri tamamlamak süreti ile zoraki tamamlamis olacagim. Zaten ankettede ana binayi tamamlayamak orani oldukca acikca gözüküyor. Yani bakin 500 elmas bitirtirip tekrar para alacagim ama yinede 1 set tamalanir sanmiyorum. Bu yüzden bu etkinlik yapilmis en kötü etkinlik diye düsünüyorum. Yani verilen diger eksra binalar ben eger etkinlik binasini alamamissam hic bir degeri yok. Saygilar

fatfur2012

Active Member
Çoğu kişi isyan ediyor tamamlayamadığı için. Ben şuanda ana dünyamda tamamladım ve yan dünyalarımda da düzgün kontrol ettiklerim tamamlayacaklar. Yabancılar gayet memnun etkinlikten, memnun olmadıkları kısım betadan daha zorlu olması ki betada elmassız 2 bina tamamlamak mümkün olduğu için zorlaştırılmış halde. Görevleri tamamlamayıp veya biletleri/etkinlik parasını düzgün harcamayıp oynuyorsanız tamamlayamamanız çok normal. En iyi etkinliklerden birisi bu gördüğüm. Binası çok fazla saldırı güçlendirmesi veriyor ve günlük ödülleri toplaması kolay. Bana göre etkinlik gayet takdir edilebilecek bir etkinlik.

iRONiCQ

Active Member
Güçlendiricileri görevde verilen paralarla almak imkansız. Biletler de çok gerekli değil, bir tek girişten sonra güçlendiriclieri daha ucuz veya para miktarını biraz daha çok tutarak çok daha eğlenceli bir oyun olabilirdi.

Mimar Filiz

Active Member
Etkinlik keyifli lakin kazandığımız Vahşi Hayvan Koleksiyonu ve Dağ koruma alanı envanterde gezintiye çıkmasa daha güzel olacak. A dünyasında Vahşi Hayvan koleksiyonum kaybolmuş :) Hangi dünyada idi hatırlamıyorum Dağ koruma alanını 2 kez kazanmıştım oda kayıp :) Bunun dışında oyun keyifli özveri ve sabir istiyor. henüz 4-5 seviyesine çıkarabildim bugün sistem bekletiyor :) göreve 24 saat ara verdi :)

RA-ATUM

Well-Known Member
Savaş oyunu değil, farmville mubarek.. Kim daha çok bilmem ne toplayacak... Her seviye birbirinin aynı.. Ana amacı kaçırıp, ayrıntıda kaybolmak buna derler...Verilen en yüksek ödülü kazansan ne olur, kazanmasan ne olur....Oyunu savaş oyunu olarak görenler açısından fark ettirmeyecek bir durum...Olmasa da olur işler... Kolay işler.. Zor ve fark ettirecek ödüllü etkinlik yapın... Zor olsun, kısa zamanda bitsin, katıldığına değsin...

weboliks

Active Member
çekiç vs. şeyleri almak için en avantajlı pakete 1200 vahşi yaşam parası istenmesi saçma olmuş. Elmas harcamadan onu almak çok zor ve onu alana kadarki biletleri de boşa yakmak demek. Biraz pay-to-win olmuş gibi geldi o kısmı. Onun haricinde güzel etkinlikti

BriseSonne

Active Member
Açıkçası ben bu etkinliği pek beğenmedim, etkinliğin binası güzeldi tamam ama oyunu oynarken verilen ara hediyeler gerçekten çok gereksizdi bence. Ayrıca şu vahşi yaşam paralarının biriktirilmesi o kadar zordu ki avantajlı paketlerde 1200 den 1 tane alabildim başka da alamadım, gereksiz yere zorlanmış bir etkinlik oldu. " Savaş oyunu değil, farmville mubarek.. " diyen brusella' ya katılıyorum ayrıca...

neco6767

Member
Etkinlik gayet güzel ve başarılı ama kazandığımız ilerleme puanlarını depolayabilsek sonra gerekli zamanlarda gelişim için harcayabilsek güzel olurdu genelinde gayet güzel ve adil iyi oyunlar