• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: AZTEKLER Geri Bildirimleriniz.

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

Aztecs%20logo.png

Değerli oyuncularımız Kültürel Yerleşim: AZTEKLER hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Ben de kesinlikle katılıyorum. Gerek yerleşimler gerekse etkinlikler,sefer lsa vs. olsun son 4-5 aydır oyuncuyu ileri düzeyde oyundan soğutan,oyuna yabancılaştıran bir politika içerisinde olduğunuz gün gibi ortada.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Şuanda şehrinizde görebilirsiniz, sabırsızlığınızı çok iyi anlıyoruz. :)

sleeplesslady

Well-Known Member
Forum yerel saatinda hata var bu arada bi üst yourumumu 13 saat yazdığıma göre 1 civarında atmışım ama 9.55 gösteriyo
Sizin mesajınız bizde "dün 12:55" olarak görünüyor. Sağ üstte isminizin yazdığı yere tıklayın, oradan Terciher seçin ve saat diliminizi kontrol edin lütfen

Erti Hunter

Well-Known Member
Merhaba

Texcotzingo ile Mısır Çiftliğinin yeri değiştirilse çok daha iyi olur gibi. Kakao çekirdeği yetiştirmek gerçekten zorlayıcı olmuş. Sebze Bahçesi ve Quetzal Kuşhanesi için bile zar zor yetiştirebilirken Mısır Çiftliğininde araya girmesiyle üretimlerin birinden vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz.

sargeras.

Well-Known Member
Astek ve mısır kültürel görevlerini elmas harcatmak için daha da zor hale getirilmesi lazım :)
4*4 yere kaya parçası koymak yetmemiş bence engel kaldır kısmı görevlerde hiç olmamalı
böylece oyuncuları iyice soğutup gelişmelerini engel olunur bunu düşünmekte fayda var bence :D
herşey bir yana da yeni kültürel gelmesi çok güzel ama bu kadar zorlamanın amacı nedir burda yeni başlayan oyuncularda var ve gelişmiş oyuncular zorlanırken daha yeniler ne yapsın

ORHAN 50

Well-Known Member
Mısır etkinliğinde her 4x4 kareye 1 kaya koymuştunuz bu etkinlikte 4x4 kareye en az 2 parça kaya veya engel bekliyoruz. Siz bunu başarabilirsiniz diye umuyorum.
Yav ben şaka yapmıştım adamlar ciddiye almış. Bu kadar engel nedir arkadaş. Yer dar ve engelli binalar kocaman. Zaten oyunu toparlayıp 3 binada üretim yapmaya başlamak için son 3 gün kalıyor e her üründen 300-400 isteniyor nasıl olacak bu. Küçük oyun (Eski mayın tarlası oyununu çalmışsınız bu arada farketmedim sanmayın) 3-5 bişeyler getiriyor ama boş. Ayrıca alan kurmak için çok ürün istiyor. İlk alan 10 ürünle kuruluyor.

M1 Grand

Well-Known Member
Diğer kültürel yerleşimlerinde kolay genişleme açarken, aztek yerleşiminde genişleme açılmasını zorlaştırmışsınız. Örnek vermek gerekirse diğer yerleşimlerde, 1 ürün 1 genişme şeklinde başlıyordu, akabinde 5 ürün 1 genişmele, 12 ürün 1 genişleme şeklinde devam ediyordu. Aztek yerleşiminde 1 genişleme 10 ürün ile başlayıp akabinde bu oran artış göstermektedir. Teknolojiler zaten çok ürün istiyor, meydan pazarında ürün bulacağım derken samanlıkta iğne arıyoruz.. Genişleme açma konusunda bir güncellemeye gidilmesini talep ediyorum, sanıyorum birçok oyuncu bundan muzdariptir.

gezegen78

Well-Known Member
Bu zamana kadar en zorlayan etkinlik bu oldu. Biraz oynanışı oyunun temel mekaniklerine aykırı geldi. Özellikle yer genişlemesi tamamen zorlaştırılmış

IAMGROUT

Member
en sonunda ve elmas harcayarak tamamlayabildim ancak epey zordu ve yer genişlemesi sıkıntılıydı. ödülleri alamadım çünkü kısıtlaması az olmuş.