1. Cadılar Bayramı Etkinliği Geliyor

  Cadılar Bayramı Etkinliği tekrar oyunda. Detaylar için buraya
  tıklayınız.
  Duyuruyu Kapat
 2. Ekim Etkinlik Takvimi

  Bu ay düzenlediğimiz etkinlikleri takip etmek isterseniz buraya
  tıklayınız.
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

Etkinlik Güz Etkinliği

'Oyun Duyuruları' forumunda ClimpeR tarafından 5. Eyl 2019 tarihinde açılan konu

 1. ClimpeR

  ClimpeR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  14. Kas 2018
  [​IMG]

  Görevlerden, Günlük Mücadelelerden ve Olaylardan malzemeleri elde edin. Bunları pişirin,bütün masayı doldurun ve müthiş hediyeler elde edin !

  Yerlerinize. Hazır. Pişirin! Büyük Güz Yemek Yarışmasına tekrar hoş geldiniz. Bu yıl, Güz Yemek Yarışması şehrinize modaya uygun olarak geri dönüyor. Geçen yılın etkinliğinde olduğu gibi, yemek yarışmasına katılacaksınız. İhtiyaç duyulan bütün malzemeleri toplayın ve mümkün olan en leziz tarifleri pişirin. Bu yıl, kazanılacak müthiş hediyelerimiz olduğu gibi, geçen yılların hediyelerinden de kazanma şansı var.

  Bu yıl, Oyun Tasarımcılarımız Micha ve QA Mühendisimiz Olli yemek yarışmasında birbirleriyle mücadele ettiler. Yıldız Pişirici unvanını kimin kazandığını görmek ve Güz Etkinliğinin daha fazla ayrıntısını öğrenmek için aşağıdaki videoya göz atın:​

  Etkinlik 10 Eylül’de başlayacak, fırınlarınızı önceden ısıtmayı unutmayın! :).

  [​IMG]

  Geçen yıl da olduğu gibi içerik tamamen pişirme üzerine! Pişirmek için malzemelere ihtiyacınız olacak! Malzemeler Güz Etkinliği görevlerini tamamlayarak bulunabilir. Hemen yapabileceğiniz 54 hızlı göreviniz ve etkinliğin her gününe bir görev olacak şekilde toplam 75 göreviniz olacak. Geçen yılki gibi, birbirine paralel ilerleyecek 2 hızlı görev diziniz olacak. Günlük Mücadeleleri yaparak ve şehrinizin etrafındaki olayları toplayarak da malzeme kazanabilirsiniz. Ayrıca, özel günlük görevlerden de bedava malzeme alabilirsiniz, bu nedenle her gün giriş yaparak bunları toplamayı unutmayın!

  Biraz malzeme topladıktan sonra, İmza Pastanızı yapma vakti geliyor! Etkinlik pencerenizi açın ve 5 malzemenin birleşiminden oluşan uygun tariflerden birini seçin. Her tarif bir ödül üretecek ve size Günlük Ödülü kazanabilmeniz için bir şans verecektir. Ayrıca, her başarılı pişirme için sizi Büyük Ödüle daha da yaklaştıracak olan yıldızı kazanacaksınız. Masayı lezzetli tatlılarla doldurduktan sonra, Büyük Ödülle ödüllendirileceksiniz. Pişirmenizin zorluk derecesine göre 1, 2 ya da 3 yıldız alacaksınız.  [​IMG]

  [​IMG]

  Ama hepsi bu değil! Her yıldız kazandığınızda, Lig Tablosunda yukarılara çıkacaksınız. En fazla ilerlemeye sahip oyuncular ekstra özel ödüllerle ödüllendirilecekler.

  [​IMG]

  Ama dikkatli olun, diğer oyuncular da yüksek sıralara ulaşmak isteyebilir, ancak sadece belirli bir oranda oyuncu orada kalabilir. Sıralamada geriye düşmemek için yeterli yıldızı kazandığınızdan emin olun.  [​IMG]
  Diğer mücadelelerin yanında, bir de kazanılacak Büyük Ödül var! Bu yıl, yepyeni bir konut binası olan Eylül Kır Evi kazanma şansınız olacak. Bu havalı sazlık ev 6 seviyeli geliştirilebilir bir bina. Ev, 2. seviyede motive edildiğinde FP ve erzak üretmeye başlayacak. 7. seviyede motive edildiğinde 4 FP sağlayacak ve 3 farklı aile evinden birini seçme şansınız olacak: Göletler Ailesi, Çiçekler Ailesi ve Appleton Ailesi!


  Appleton Kır Evi
  [​IMG]
  Appleton Kır Evi, şehrinize kalıcı savunma ve saldırı artışı sağlıyor.  Çiçekler Kır Evi
  [​IMG]
  Çiçekler Kır Evi, motive edildiğinde ek 2 FP (toplamda 6) sağlıyor.  Göletler Kır Evi
  [​IMG]
  Göletler Kır Evi motive edildiğinde 15 ürün sağlıyor.  [​IMG]


  Tabii ki hepsi bu değil! Geçen yılın etkinliklerinden Şıra Fabrikası kazanma şansınız var ve Şıra Fabrikası için yeni bir seviye tanıtıyoruz, Gelişen Şıra Fabrikası:  [​IMG]

  Sonuncu ama çok önemli olarak, bu yılın etkinliğinde de kendiniz için yeni portreler kazanabilirsiniz. 2 tanesi görevleri tamamlayarak, bir tanesi ise sadece Altın Lig özel ödülünü kazanarak elde edilebilir.


  [​IMG]


  [​IMG]

  Umarız etkinliğimizi beğenirsiniz! Etkinlik 30 Eylül’de son bulacak.

  Her zaman olduğu gibi, geri dönüşleriniz bizim için çok önemli, bu nedenle buraya yorum yapmayı unutmayın. Forge of Empires oynadığınız için teşekkür ederiz.

  Sevgiler,

  Forge of Empires Takımı​
   
  Son düzenleme: 5. Eyl 2019

En üst