• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güz Etkinliği Geri dönüşleriniz :)

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
newlogo1.png

Merhaba Kraliçe ve Krallar,
Etkinliğimiz hakkında herhangi bir geri bildirimde bulunmak isterseniz,
buyurun :)

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız

DeletedUser36968

Guest
Harika bir etkinlik. Tüm İnno Games ekibine Teşekkür ediyorum.

DeletedUser37032

Guest
Merhaba...
Etkınlık ödülleri gayet güzel...
Umarım düşük Çağlar'da kı arkdaşlar'da bu evente katılabilir veya elındekı az ürün stokları ıle etkınlıkte başarım sağlayabilir...
Üst çağlara yönelik olmadığını varsayarak, tüm İnno Games ekibine teşşekür ediyorum...;)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Lig ödüllerinin süresi Lig tablosunda yazmaktadır. Süreden anlaşılacağı gibi, etkinliğin sonunda verilecektir. iyi oyunlar dileriz.

lig.jpg

Tulkas

Well-Known Member
Elimizde kalan ürünler azaldıkça, kullanmakta zorlanıyoruz. Elimde toplam 7 ürün var, bu ürünlerin çeşitlilik sayısı 3... Oyunun sunduğu 3 farklı pişirim seçeneğine maalesef hiçbirisi uymuyor ve herhangi birisini seçemiyorum. Seçim için kalan günlerde bende olmayan 2 üründen bir şeyler çıkmalı ki elimdeki diğer ürünleri de kullanabileyim ama yine de elimdekilerin tamamının bitmesi mümkün olacak gibi görünmüyor. Elmas kullanımına teşvik eden, bizlerin pek işine gelmese de, oyunun işine gelen bir durum olmuş. :)