• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.207 Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.207 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Arden

Active Member
Gördüğüm kadar,hanami seçim kiti, vali konağı seçim kiti ve pistler(tek tek- seçim kiti değil) antikacıya eklenmiş. Antikacıya eklenen başka yapılar mevcut mu? Varsa konu hakkında bilgi paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler.

Arden

Active Member
Soruma tam cevap alamadım,ne denir,tebrikler.. Benim de siz Türkiye ekibine karşı hislerimin iyi olmadığından emin olabilirsiniz. Yok mu sizi size şikayet etmekten başka bir yol,doğrudan şirketin eline geçecek bir şikayet yöntemi :)

sleeplesslady

Well-Known Member
Soruma tam cevap alamadım,ne denir,tebrikler.. Benim de siz Türkiye ekibine karşı hislerimin iyi olmadığından emin olabilirsiniz. Yok mu sizi size şikayet etmekten başka bir yol,doğrudan şirketin eline geçecek bir şikayet yöntemi :)
Değerli Oyuncumuz,
Antikacıya eklenen binaları, paylaştığım 1.206 güncellemesinde bulabilirsiniz, sizin için ben buraya da kopyalayayım, belki gözünüzden kaçmıştır:

• Antikacı müzayedesi ve mağazasına yeni eklentiler yapıldı. Müzayede alnında artık Hanami Köprüsü ve Zeplin Seçim Kitleri, Mağazada ise Kış Treni ve Olimpiyat Hazinesi Seçim Kitleri bulunabilecektir!
İsterseniz takımımızı Almanya merkezimize her zaman şikayet edebilirsiniz

Arden

Active Member
Merhaba değerli yönetici,
Belki gözünüzden kaçmıştır diye sorumu tekrar edeyim. Bu veya önceki güncellemede antikacıya eklenen yapıların tam listesi mevcut mu? Örneğin hipodrom pistleri ile ilgili bilgi mevcut değil yukarıdaki paylaşımınızda. Bu pistler sadece müzayedede mi olcak yoksa mağazaya da eklenecek mi? Başka yapılar var mı antikacıya eklenen? Bu bilgiler merkez tarafından size iletilmiş ise bunları bizimle paylaşmanız mümkün mü?
Teşekkürler,kolay gelsin.

sleeplesslady

Well-Known Member
Merhaba değerli yönetici,
Belki gözünüzden kaçmıştır diye sorumu tekrar edeyim. Bu veya önceki güncellemede antikacıya eklenen yapıların tam listesi mevcut mu? Örneğin hipodrom pistleri ile ilgili bilgi mevcut değil yukarıdaki paylaşımınızda. Bu pistler sadece müzayedede mi olcak yoksa mağazaya da eklenecek mi? Başka yapılar var mı antikacıya eklenen? Bu bilgiler merkez tarafından size iletilmiş ise bunları bizimle paylaşmanız mümkün mü?
Teşekkürler,kolay gelsin.
Sayın Oyuncumuz,
Güncellemede belirtilen bilgi dışında bize gelmiş başka bir bilgi bulunmamaktadır.