• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme Güncelleme 1.206

sleeplesslady

Well-Known Member
logo.png
Merhaba Kraliçeler ve Krallar,

1.206 güncellemesi 9 Haziran günü gerçekleşecek. Güncelleme esnasına oluşabilecek kısa süreli kesintiler için şimdiden sizlerden özür dileriz.

Yapılacak değişikliklerin detaylarını aşağıda görebilirsiniz:

Hata Düzeltmeleri

• Bir PvP Arena ligi sona erip ilerleme sandığı kazanıldığında; ödüller alınmış olmasın rağmen, sonucu ve ödülleri gösteren mesaj ekranı gösterilmiyordu; bu durum düzeltildi.
  • İnşa Menüsündeki "Daha Fazlasını Öğren" düğmesi çalışmıyordu, bu durum düzeltildi.
  • Geri püskürtülen bir yağma girişiminden sonra yapılan ilk yağmada, yağmalanan kaynaklar gösterilmiyordu; bu hata giderildi.
  • Arkadaş çubuğu üzerinde başka bir şehri ziyaret ederken, ekranın sol üst kısmında değişen nüfus rakamları görünüyordu; bu durum düzeltildi.
  • Oyun yüklendikten sonra Antika Satıcısının yerinde oynamalar olabiliyordu, bu durum giderildi.
  • Üretim binalarında seri üretim seçimi yaparken, hızlıca tıklama durumunda; bazen üretim menüsünün dışına çıkılıyor ve haliyle hızlı üretim zinciri bozulabiliyordu. Bu durum düzeltildi.
  • Keşif sahasında manuel savaş yaptıktan sonra haritanın yerinde değişiklikler olabiliyordu, bu durum giderildi.
  • Sizden ürün sentezleyici inşa etmenizi isteyen görevler, bu binanın hangi çağa ait olması gerektiğini belirtmiyordu. Bu durum düzeltildi.
  • Hem Uzay Çağı Venüs, hem de Uzay Çağı Asteroid Kemeri şampiyonları, aynı miktarda puan getiriyordu. Bu durum düzeltildi.
  • Bir devasa bina hasadı yapıldıktan sonra, yönetim binası ile sağdaki bardaki bonus değerleri arasında tutarsızlık olabiliyordu; bu durum düzeltildi.
Geliştirmeler

• Artık Lonca Savaş Alanı eşleşmeleri, loncaların ID'lerine göre değil, ligler baz alınarak rastgele yapılacak.
  • Antikacı müzayedesi ve mağazasına yeni eklentiler yapıldı. Müzayede alnında artık Hanami Köprüsü ve Zeplin Seçim Kitleri, Mağazada ise Kış Treni ve Olimpiyat Hazinesi Seçim Kitleri bulunabilecektir!
Mobil Güncellemeleri

Bu kısımda mobil uygulamalar için yapılan değişikliklere yer verilmiştir. Bilgisayar kullanıcıları bu kısımdaki yenilik ve güncellemelerden etkilenmeyecektir. Şunu da eklemek gerekir ki mobil uygulamalar için yapılan güncellemelerin zamanı, mobil mağazalara bağlı olarak değişiklik gösterebilir ve bilgisayar kullanıcıları için gelen güncellemeden bir süre sonra kullanıma uygun hale gelebilir. Bu yüzden de güncelleme tarihinden hemen sonra bir değişiklik göremezseniz bu size sürpriz olmasın.

• Bir mesaj silindikten sonra dahi ileti göndermek mümkün görünüyor ve devamında hata oluşuyordu; bu durum düzeltildi.
  • Yaşam desteği bilgi kutusu, tarayıcı ve mobil uygulamalarda farklı değerler gösterebiliyordu, bu durum düzeltildi.
  • Bir duyuru bağlantısına tıklanıp ardından oyuna dönünce bir hata oluşuyordu, bu hata giderildi.

Bu güncellemeyle ilgili bize fikirlerinizi iletmek isterseniz, lütfen buraya tıklayınız ya da bizleri Facebook'ta ziyaret ediniz!

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız.

Son düzenleme: