• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.183 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız 1.183 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Tulkas

Well-Known Member
Artık neredeyse her yere denizden gidiyoruz :) Görseller güzel olmuş, ben beğendim. PvP ödüllerini cazip bulmadım ama, umarım ileride bir düzenleme gelir.

SemihBayman

New Member
Pc versiyonunda var mı dikkat etmedim ancak. Mobil versiyonunda yerleşimleri düzenlerken yada yeni inşa yaparken. Binaları döndürme seçeneği eklenmeli diye düşünüyorum. Çünkü bazen yerleşim konusunda gerçekten çok zorlayıcı olabiliyor. Yada bazı inşaları satmamız gerekebiliyor.. Bu konuda bir geliştirme yapılırsa eğer tadından yenmez diye düşünüyorum :)

Black.DEVIL

Well-Known Member
Pc versiyonunda var mı dikkat etmedim ancak. Mobil versiyonunda yerleşimleri düzenlerken yada yeni inşa yaparken. Binaları döndürme seçeneği eklenmeli diye düşünüyorum. Çünkü bazen yerleşim konusunda gerçekten çok zorlayıcı olabiliyor. Yada bazı inşaları satmamız gerekebiliyor.. Bu konuda bir geliştirme yapılırsa eğer tadından yenmez diye düşünüyorum :)
Yanlış bilmiyorsam bu konu daha önce belirtildi ama kabul edilmedi sanırım.

Tulkas

Well-Known Member
2020-07-22_14-58-25.jpg

Görsel olarak çok güzel durdu bence ama mesela Uzay Üssü ile çok alakasız oldu. Tasarımlarda sanki tarihi devir olarak bir tutarsızlık var gibi. Birisi çağın ötesinde, aşırı modern bir binayken, Lonca Keşifleri ve Liman bölümleri çok eski kaldı. Taverna da aynı şekilde. 3 bina da çağa göre görsel olarak değişiyor ama bulundukları çağla görsel olarak çok uyumlu olduklarını söyleyemem.

Rintintin

Well-Known Member
Konuya tam hakim olmamakla birlikte, çağ ilerledikçe şehir arka temasının değiştirilmesi çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Sayın @nossmm'un belirttiği gibi uzay üssü ile alakasız olduğu gibi çağ ile tema da oldukça uyumsuz gibi geliyor bana. Daha önceden bu durum iletilmiştir belki bilmiyorum.

DeletedUser17206

Guest
taverna binası cok ufak kaldı onun da yenilenmesi lazım

sleeplesslady

Well-Known Member
4712 adlı eklentiyi görüntüle

Görsel olarak çok güzel durdu bence ama mesela Uzay Üssü ile çok alakasız oldu. Tasarımlarda sanki tarihi devir olarak bir tutarsızlık var gibi. Birisi çağın ötesinde, aşırı modern bir binayken, Lonca Keşifleri ve Liman bölümleri çok eski kaldı. Taverna da aynı şekilde. 3 bina da çağa göre görsel olarak değişiyor ama bulundukları çağla görsel olarak çok uyumlu olduklarını söyleyemem.

Bu binalar için Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu çerçevesinde işlem yapılmış sanırım ;)

DeletedUser31283

Guest
Mısır yerleşimine tıklayınca mars kolonisine gidiyor hata var sanırım

DeletedUser31283

Guest
İphone 6 kullanıyorum dün güncelleme yaptım yerleşke limanı büyüdü şimdi tıklayınca mars koloniye gidiyo farklı noktalarda 5-6 denemeden sonra anca buluyorum yerleşkeyi

xmen

Emekli Takım Üyesi
İphone 6 kullanıyorum dün güncelleme yaptım yerleşke limanı büyüdü şimdi tıklayınca mars koloniye gidiyo farklı noktalarda 5-6 denemeden sonra anca buluyorum yerleşkeyi
Bu durumu bildirdik geliştiricilerimiz üzerinde çalışıyor, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

DeletedUser31283

Guest
Bu durumu bildirdik geliştiricilerimiz üzerinde çalışıyor, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Ayrıca o limanda ünlem işareti marstaki evlerin üretimi tamamlanınca yanıyor. marstan girip toplayınca sönüyor.. yerleşim üretimi tamamlanınca ünlem çıkmıyor şansa girersek bittiğini görüyorum

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Aynı sorun bende de söz konusu,yerleşke gemisi koloniye yönlendiriyorken liman yerleşime götürüyor. Ünlem işareti konusundaki eksiklik de söz konusu,kültürel yerleşkede yerleşimin bittiğine dair hiç uyarı yok.