• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Aztekler ürün maliyetleri

ertu99

Member
Ürün maliyetlerinde hata var gibi wiki de
Sebzeler
Maliyetler:
4 saatlik 5
Cocoa beans 3.png

8 saatlik 10
Cocoa beans 3.png

günlük 20
Cocoa beans 3.png

Antik Mısır Kültürel Yerleşimi maliyeti
Arpa
Maliyetler:
4 saatlik 50
Reward icon egyptians loot.png

8 saatlik 100

günlük 200

Gösterilirken Aztekler'in maliyeti
Sebzeler
Maliyetler:
4 saatlik 1000
Cocoa beans 3.png

8 saatlik 2000
Cocoa beans 3.png

günlük 4000
Cocoa beans 3.png

kakao çekirdeği istemektedir. bu şartlarda yerleşim oyununu bitirmek mümkün değildir.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar.
Bildiriminiz için teşekkür ederiz.Ürün maliyetlerindeki problem hakkında daha detaylı bilgi verebilmeniz mümkün olabilir mi acaba? Sıkıntının nerede olduğunu tam anlayabilmek açısından soruyorum.Böylece bir problem varsa en kısa sürede müdahale edebiliriz.

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Umarım hatadır. Benim de dün geceden beri sebze bahçesi boş duruyor,kakao üretimi bu kadar azken maliyet dengesi olmalı.

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar,
İlginiz ve bildiriminiz için çok teşekkürler.
Wiki sayfamızda yer alan ürün miktarı bilgisinde maalesef hata bulunuyor. Dikkatiniz sayesinde bu hata en kısa sürede düzeltilecektir.
Ürün maliyetlerinin Mısır yerleşiminden epey farklı olmasının temel sebebi ise, Mısır'da üretim için gerekli malzemenin ganimet olmasıdır.
Bildiğiniz gibi ganimet ancak savaşlar aracılığıyla kazanılabiliyor, yani toplanması daha zor ve zaman sınırı mevcut. Ancak kakao çekirdekleri konut binaları ve bazı diplomasi binalarından da kazanılabiliyor. Dolayısıyla daha fazla sayıda temin edilmeleri mümkün olacak, böylece üretimlerinizde sıkıntı yaşamayacaksınız.
Yol maliyeti konusunda ise Mısır yerleşiminde aynı maliyetler söz konusuydu. Kısa zamanda üretimlerinizi arttırarak yol maliyetlerini kolaylıkla karşılayabilecek duruma geleceksiniz.
Aztek kültürel yerleşimini oynayıp, deneyimlerinizi arttırdıkça sorunları kolaylıkla çözebileceğinizi ve bu farklılıklardan keyif alacağınızı umuyoruz :)
Keyifli oyunlar dilerim.

Son düzenleme:

ertu99

Member
Diplomasi binası olan basit tapınağı kurunca kakao çekirdekleri toplama işi bir nebze iyileşti. Üretim için gerekli malzemelerde sorun olmadığını gördüm. yalnız genişleme için harcanan gerekli ürünleri çok abartmışlar.
İlginiz için Teşekkür ederim.