Arkeoloji etkinliği yorumları

'Genel Tartışma' forumunda StormTR tarafından 28. Nis 2019 tarihinde açılan konu

1. StormTR

StormTR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

ArchForumBanner.png

Değerli oyuncularımız, bu etkinlik ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi bizimle burada paylaşınız.​

2. akgungor

akgungor Member

Atlıkarınca başta sadece savunma bonusu veriyordu, ama bu değişti.
    Şimdi saldırı bonusu da veriyor.
    Okyanus ve sanal gelecekte %7 savunma, %7 saldırı bonusu veriyor.

3. kalpsyz00

kalpsyz00 Member

Birincisi, önceki etkinliklerde forum üzerinde ödüllerden bahsedilirken, görselin üzerine mausla geldiğimizde vereceği ödüller görünüyordu ama bu kez görünmüyor. Yani etkinlik binası 6x4 yer kaplıyor ve fp veriyor denmişte, 5 fp den aşağı veriyorsa hiç kurulmaya değmez bile, zaten terasta aynı boyutta ve 5 fp veriyor.
    Bir diğer yorumum ise, gerçi defalarca belirttim. Neden bütün etkinlik binaları motiveli olmak zorunda. Zaten cila motive sorununu iliklerimize kadar yaşıyoruz hala da etkinlik binalarını motiveli yapıyorlar. İyice soğudum oyundan sanırım fazla sürmez bırakmak. Cünkü hiç bir talebe yanıt verilmiyor sorunlarla ilgili çalışmalar yapılmıyor.

1Eskici bunu beğendi.
  4. serdalca08

serdalca08 Well-Known Member

Bina motive edildiğinde 10.seviye de 10 forge puanı veriyor.2000 kusur elmas harcadım betada 7.seviyede kaldım benim için hüsran oldu.Kolay gelsin.

5. MaryMcFLY

MaryMcFLY Well-Known Member

Bu etkinliği hiç bilmiyorum ya da hatırlamıyorum

6. Simyacı17

Simyacı17 Well-Known Member

İlk kez yapılıyor

7. *-.-*DADAŞBEY*-.-*

*-.-*DADAŞBEY*-.-* New Member

etkilik görev listesi olan varmı

8. gladio81

gladio81 New Member

üstatlar ilk başta ben kazıdım patlattım vs heykelciklerin alıncağını umursamadan devam ekran açıldı açıldı sonradan baktımki hepsi yalan olmuş geri gelemiyorum bir çaresi yoktur ama bir umut yazım dedim

9. NineTaliedFoX

NineTaliedFoX New Member

Cok zorlu ve bi o kadarda karisik cok guzel bir etkinlik emege gecenlere tsk ederim

xmen bunu beğendi.
  10. M1 Grand

M1 Grand Well-Known Member

Etkinlik benim için verimli geçiyor, oynaması da hoş. Şehrimizin boş alanlarında parşömenler çıkabilseydi daha bir güzel olurdu :) Böyle etkinliklerin gelmesini temenni ediyorum.

11. gorki55

gorki55 Member

arkeoloji etkinliği görev l,stesi ne nerden ulaşabiliriz

12. pabl0tr

pabl0tr Member

dünya fuarının 10. seviyesine elmas kullanmadan ulaşabilen varmı merak ediyorum?

bu arada etkinliği bende beğendim, emeği geçenlere teşekkürler.

13. Simyacı17

Simyacı17 Well-Known Member

rahatlıkla ulaştım, en uygun aletler en çok karoyu gün yüzüne çıkmak önemli. İçi boş olan karoları patlatmayn

14. Desolator

Desolator Well-Known Member

:confused: yorumum.

Bu arada fuarı 10 yaptım. O konuda şikayetim yok ama genel olarak çok zaman alan bi etkinlik oldu. Dinegu dışında yarım bıraktım etkinliği

15. pabl0tr

pabl0tr Member

ben 8 de kaldım, olayı çözene kadar boş karolara sarfiyatım çok oldu. tebrikler

16. kutaykarhan06

kutaykarhan06 Member

10. seviye için 1 heykel kaldı ama her ne hikmetse 6 karo boyunca hiç çıkmadı. Elmassız 10. seviye çok zor.

17. nossmm

nossmm Member

Verilenler mantıklı değerlendirir ve genel olarak vazolardan ziyade idollere odaklanılırsa çok rahatlıkla 10. seviye tamamlanıyor. Elmassız 10 seviye fuar ve ayrıca büyük ödülden 1 fuar ve 1 seviye geliştirme kazandım. Fakat 1 seviye gereksiz yer kaplayacağı için kurmadım. Güzel etkinlikti ama lig usulü, dünyada belli bir parşömen sayısı ya da idol toplayanlara ek ödüller verilse daha iyi olabilirdi. Sıralama ödülleri insanı daha çok motive ediyor. :)

18. mh61

mh61 Well-Known Member

patlattığınız karoları toplamanıza gerek yoktu zaten. Açılan karolardaki hediyeler ve idoller otomatik olarak envanterinize kaydedilmiştir.

En üst