• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arkeoloji etkinliği yorumları

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
ArchForumBanner.png

Değerli oyuncularımız, bu etkinlik ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi bizimle burada paylaşınız.​

DeletedUser28887

Guest
Atlıkarınca başta sadece savunma bonusu veriyordu, ama bu değişti.
Şimdi saldırı bonusu da veriyor.
Okyanus ve sanal gelecekte %7 savunma, %7 saldırı bonusu veriyor.

DeletedUser28083

Guest
Birincisi, önceki etkinliklerde forum üzerinde ödüllerden bahsedilirken, görselin üzerine mausla geldiğimizde vereceği ödüller görünüyordu ama bu kez görünmüyor. Yani etkinlik binası 6x4 yer kaplıyor ve fp veriyor denmişte, 5 fp den aşağı veriyorsa hiç kurulmaya değmez bile, zaten terasta aynı boyutta ve 5 fp veriyor.
Bir diğer yorumum ise, gerçi defalarca belirttim. Neden bütün etkinlik binaları motiveli olmak zorunda. Zaten cila motive sorununu iliklerimize kadar yaşıyoruz hala da etkinlik binalarını motiveli yapıyorlar. İyice soğudum oyundan sanırım fazla sürmez bırakmak. Cünkü hiç bir talebe yanıt verilmiyor sorunlarla ilgili çalışmalar yapılmıyor.

serdalca08

Well-Known Member
Bina motive edildiğinde 10.seviye de 10 forge puanı veriyor.2000 kusur elmas harcadım betada 7.seviyede kaldım benim için hüsran oldu.Kolay gelsin.

DeletedUser34138

Guest
Bu etkinliği hiç bilmiyorum ya da hatırlamıyorum

DeletedUser36823

Guest
üstatlar ilk başta ben kazıdım patlattım vs heykelciklerin alıncağını umursamadan devam ekran açıldı açıldı sonradan baktımki hepsi yalan olmuş geri gelemiyorum bir çaresi yoktur ama bir umut yazım dedim

DeletedUser36676

Guest
Cok zorlu ve bi o kadarda karisik cok guzel bir etkinlik emege gecenlere tsk ederim

M1 Grand

Well-Known Member
Etkinlik benim için verimli geçiyor, oynaması da hoş. Şehrimizin boş alanlarında parşömenler çıkabilseydi daha bir güzel olurdu :) Böyle etkinliklerin gelmesini temenni ediyorum.

Sensei

Well-Known Member
dünya fuarının 10. seviyesine elmas kullanmadan ulaşabilen varmı merak ediyorum?

bu arada etkinliği bende beğendim, emeği geçenlere teşekkürler.

DeletedUser35572

Guest
dünya fuarının 10. seviyesine elmas kullanmadan ulaşabilen varmı merak ediyorum?

bu arada etkinliği bende beğendim, emeği geçenlere teşekkürler.
rahatlıkla ulaştım, en uygun aletler en çok karoyu gün yüzüne çıkmak önemli. İçi boş olan karoları patlatmayn

DeletedUser31283

Guest
:confused: yorumum.

Bu arada fuarı 10 yaptım. O konuda şikayetim yok ama genel olarak çok zaman alan bi etkinlik oldu. Dinegu dışında yarım bıraktım etkinliği

DeletedUser35325

Guest
10. seviye için 1 heykel kaldı ama her ne hikmetse 6 karo boyunca hiç çıkmadı. Elmassız 10. seviye çok zor.

Tulkas

Well-Known Member
Verilenler mantıklı değerlendirir ve genel olarak vazolardan ziyade idollere odaklanılırsa çok rahatlıkla 10. seviye tamamlanıyor. Elmassız 10 seviye fuar ve ayrıca büyük ödülden 1 fuar ve 1 seviye geliştirme kazandım. Fakat 1 seviye gereksiz yer kaplayacağı için kurmadım. Güzel etkinlikti ama lig usulü, dünyada belli bir parşömen sayısı ya da idol toplayanlara ek ödüller verilse daha iyi olabilirdi. Sıralama ödülleri insanı daha çok motive ediyor. :)

DeletedUser26317

Guest
üstatlar ilk başta ben kazıdım patlattım vs heykelciklerin alıncağını umursamadan devam ekran açıldı açıldı sonradan baktımki hepsi yalan olmuş geri gelemiyorum bir çaresi yoktur ama bir umut yazım dedim
patlattığınız karoları toplamanıza gerek yoktu zaten. Açılan karolardaki hediyeler ve idoller otomatik olarak envanterinize kaydedilmiştir.