• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Mobilde sürekli oyunun çökmesi

Oyunu şuan mobil versiyonda oynayamaz haldeyim. Neden bilmiyorum fakat oyun sürekli çöküp duruyor. Oyunu tarayıcı üzerinden oynamaya zorlanmış haldeyim şuan, güncellemeler ile düzeleceğini düşünmüştüm fakat ne kadar güncellesem de düzelmedi. 2-3 haftadır bu sorun devam ediyor. Başkasında da...
  2. Mobilde toplama sorunu

Tarayıcıda yaşanıyor mu bilmiyorum fakat mobilde eğer 100 fpyi(fp limiti) geçince daha toplayabildiğim fp var ve üstüne tıklamışsam, fpmi harcadıktan sonra geri dönüp toplayamıyorum, toplamıyor. İşaret duruyor fakat toplamıyor. Oyundan çıkıp girdiğimde toplayabiliyorum.
  3. Kraliyet Hamamı

Bildiğiniz üzere mısır yerleşkesi Kraliyet Hamamı dediğimiz bir ana bina veriyor. Bu bina bize rastgele asker veriyor fakat sanırım alcatraz gibi çalışmıyor. Bildiğiniz gibi alcatraz şehrinizde kurulu askeri binanın askerini verir fakat bugün farkettim ki kraliyet hamamı bana şampiyon vermiş...
  4. Hesap silinmeleri ile ilgili

Yan konu kapatılmış oradan soramadım buraya açıp sorayım/konuşayım dedim. Hesabın max 1 yıl(elmas alınmamış ise) durduğunu söylemişsiniz fakat benim hesabımda ana dünyama ben 2.5 yıl girmediğim halde geri döndüğümde ana dünyam duruyordu(Erken dönem üzeri silinmez denmiş orada sorunum yok) fakat...
  5. İlgi çekmedi/kapandı Loncadan ayrıldığımızda ayrıldığımız olay geçmişinde görünsün

Loncadan ayrıldığımızda veya atıldığımızda olay geçmişinde görünmesi güzel olabilir. Normalde loncadaki diğer kişilerde görünüyor fakat çıkan/atılan oyuncuda "A oyuncusu B loncasını terk etti" veya "A oyuncusu C isimli oyuncu tarafından B loncasından atıldı" yazmıyor. Bu durum bazen sizi kimin...
  6. Mobilde yazı yazarken yarıda oyunu aşağı indiriyor

Merhabalar. Ben oyunu genel olarak mobilden, ara sıra pcden oynayan birisiyim. Fakat son zamanlarda sinirimi bozan bir durum var. Ben mesaj yazarken mesajın yarısında oyun aşağı kendi kendine iniyor, geri açtığımda ise mesajımı siliyor fakat herşey kaldığı yerden devam ediyor. Bu durum uzun...
  7. Pvp ödülleri hakkında

Diğer dünyalarımda pvp ödüllerinin(B ve E) haftalık ödülü verilmiş olmasına rağmen sanırım ana dünyamda(C) verilmedi. Verilmişse de mesaj olarak gelmedi, emin değilim. Sadece sormak istedim, mesaj mı gönderilmedi yoksa o dünyanın ödülü mü verilmedi ? Etkinliklerden gelen haberleri sanırsam...
  8. Hata Değil Kendi kendine fp atmislik göstergesi

Merhaba. Şuan tr sunucusunda 4 dünyada oynuyorum ve E dünyasında daha yeni açmış haldeyim. Fakat oyunda bir buga rastgeldim. Ben daha devasa binaya fp atmayı yeni açmış olmama rağmen katkılarıma baktım ki ne göreyim. Birisinin Babil kulesine 185 fp atmışım. Fakat nasıl olabilirdi ki, daha yeni...