• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kraliyet Hamamı

fatfur2012

Active Member
Bildiğiniz üzere mısır yerleşkesi Kraliyet Hamamı dediğimiz bir ana bina veriyor. Bu bina bize rastgele asker veriyor fakat sanırım alcatraz gibi çalışmıyor. Bildiğiniz gibi alcatraz şehrinizde kurulu askeri binanın askerini verir fakat bugün farkettim ki kraliyet hamamı bana şampiyon vermiş. Kraliyet hamamı neye göre asker veriyor, çağımıza göre tamamen rastgele birlik mi atıyor ?

FF Afrexia

Well-Known Member
Bildiğiniz üzere mısır yerleşkesi Kraliyet Hamamı dediğimiz bir ana bina veriyor. Bu bina bize rastgele asker veriyor fakat sanırım alcatraz gibi çalışmıyor. Bildiğiniz gibi alcatraz şehrinizde kurulu askeri binanın askerini verir fakat bugün farkettim ki kraliyet hamamı bana şampiyon vermiş. Kraliyet hamamı neye göre asker veriyor, çağımıza göre tamamen rastgele birlik mi atıyor ?

Kraliyet hamamı : Binanın döneminden rastgele bir birim üretir
.

Alcatraz : Her 24 saatte bir oyuncunun şehrindeki bir askeri binanın eklentisiz birliklerini üretir. Süre, Lonca Asker Yetiştirme Artışıyla azaltılabilir.

Kraliyet hamamı tamamiyle rastgele hatta sanayi çağı gibi farklı birimlerin olduğu çağlardaysan Cesur Savaşçı - Atlı Yiğit gibi değişik birimler bile veriyor

fatfur2012

Active Member
Kraliyet hamamı : Binanın döneminden rastgele bir birim üretir
.

Alcatraz : Her 24 saatte bir oyuncunun şehrindeki bir askeri binanın eklentisiz birliklerini üretir. Süre, Lonca Asker Yetiştirme Artışıyla azaltılabilir.

Kraliyet hamamı tamamiyle rastgele hatta sanayi çağı gibi farklı birimlerin olduğu çağlardaysan Cesur Savaşçı - Atlı Yiğit gibi değişik birimler bile veriyor
Anlıyorum teşekkürler. 2-3 aydır alcatraz gibi çalışıyor sanıyordum, bu şekilde olması iyi mi kötü mü pek yorum yapamayacağım çünkü bu şekildeyken askeri bina kurma ihtiyacını ortadan kaldırıp alcatrazı sadece haydut basmaya odaklayabilirim.

Bilgi için teşekkürler, artık alcatraz ile haydut dışında fazla birlik üretmem herhalde.

Edit : Böyle olduğunu bilsem en başından şampiyon sığınağını kaldırırdım, bir hafta önce kaldırdım daha :D

FF Afrexia

Well-Known Member
Anlıyorum teşekkürler. 2-3 aydır alcatraz gibi çalışıyor sanıyordum, bu şekilde olması iyi mi kötü mü pek yorum yapamayacağım çünkü bu şekildeyken askeri bina kurma ihtiyacını ortadan kaldırıp alcatrazı sadece haydut basmaya odaklayabilirim.

Bilgi için teşekkürler, artık alcatraz ile haydut dışında fazla birlik üretmem herhalde.

Edit : Böyle olduğunu bilsem en başından şampiyon sığınağını kaldırırdım, bir hafta önce kaldırdım daha :D

Alcatrazı gerekmedikçe sadece haydut için kullanman en iyisi zaten diğer birlikleri farklı yollarlar alırsın çok ihtiyaç duyarsan bikere birlik üretip haydut a devam edersin
(Bina : Kraliyet hamamı / Ebedi dojo / Vali konağı gibi
Lonca seferi: ilk 3 seviye nin 3 7 11 15. aşamaları
LSA ve PVP nin rastgele ödülleri )