• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Rintintin

Kabul Edilmedi BİR KAÇ ÖNERİ

1. Öneri gerçekten olmalı kaç kez tüm strateji çöp oluyor. Rakibe hediye ediyoruz. 2. Öneri olsun azıcık hiyerarşi iyidir. 3.oneri kesinlikle olsun hayalet oyuncuları bir görelim
  2. Rintintin

Geri Bildirim Mesaj Merkezi Yenilikleri Geri Bildirimleriniz

Alışması biraz zor bir arayüz olmuş, biraz daha minimalist yapılsaymış iyiymiş. Tüm ekranı kaplıyor ve çok fazla boşluk var.
  3. Rintintin

Bilgilendirme Öneri Süreci ve Simgeleri

Anlıyorum, cevabınız için teşekkür ederim.
  4. Rintintin

Bilgilendirme Öneri Süreci ve Simgeleri

Yapımcıların gözünde forumun hiçbir etkisi yok sanırım. Bir sürü öneri okudum hepside oyunu müthiş hale getirecek şeyler çoğunlukla, veya oyuncuların yaşadığı sıkıntı diyelim, istediğin kadar oy al yorum al etki etmiyor, yapımcı ekip benzerini planlıyorsa "kabul edildi diyin" diyorlar aksi halde...
  5. Rintintin

Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

Geri bildiğimizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz lâkin, bildiğimiz şeyleri bize geri söyleyip, buna da cevap demeleri hiç hoş değil. Sistemin yanlış olduğu apaçık ortada, kaç kişi şikayet etmiş bu duruma. Olay burada, 50 kişi gelirse 51. birinci kişiye yeni bir müzayede öğesi sunulması mı...
  6. Rintintin

~Anlaşıldı merkez :D

~Anlaşıldı merkez :D
  7. Rintintin

Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

Öncelikle emeğinize sağlık, düşünmüş uğraşmış ve foruma sunmuşsunuz, tebrik ederim. Önerilerin çoğuna katılıyorum, genel olarak uzun zamanını bu oyuna vermiş kişilerden "artık aynı şeylerden sıkıldık" serzenişleri duyuyorum, artık yenilikler ard ardına getirilmeli, yeni bir soluk getirilmeli...
  8. Rintintin

Oyun sistemine aykırı/kapandı Antikacıda adaletsiz eşleşme.

Mantıklı aslında, oyunda mutluluk veren ve başka hiçbir vasfı olmayan tonla bina var, bunlar değerlendirilebilir.
  9. Rintintin

Günlük görev

Arada sırada bu gibi bug lar oluşabiliyor sayfayı yenilediğinizde veya bir süre sonra toparlanıyor, etkinlikte 5 saat boyunca günlük görev saati gelmemiş 5 saat geriden başlamıştım, oyunda çok fazla şey var bu denli
  10. Rintintin

Güzeldi bir daha kini sekiz gözle bekliyorum :P

Güzeldi bir daha kini sekiz gözle bekliyorum :P
  11. Rintintin

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Asker Üretim Binaları

Ufak bir ikon ile halledilebileceği gibi çok güzel bir geri bildirim olur, bence de eklenmeli
  12. Rintintin

Kabul Edilmedi Zafere Giden Yol Parçaları hk.

Katılıyorum
  13. Rintintin

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Loncayı terk etmek ile atılmak.

Olmayınca problem oluyor aslında, herkes gidip bakmıyor olay geçmişine ve neden cıktı gibi sorulara yönetimin veya bakanın söylemesi gerekiyor söylemez ise akılda terk ettiği kalıyor
  14. Rintintin

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Loncayı terk etmek ile atılmak.

Kararsızım diyeni çok merak ettim :rolleyes: