• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Asker Üretim Binaları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

FF Afrexia

Well-Known Member
Alcatraz
Kraliyet Hamamı
Ebedi Dojo
Vali Konağı
Bunlar bende olan binalar ama hangisi hangi askeri veriyor bilemiyorum bunu görmenin bir yolu gelmeli her nasıl özel binalardan ürün toplayınca gözüküyorsa ürünler simgesi ve sayısı olarak tek tek askerler de böyle gözükebilir sonuçta farklı şekil ve simgeleri var oyunun oynanışını çok etkilemez ama ne verdiğini görürüz binanın

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

sleeplesslady

Well-Known Member
Alcatraz
Kraliyet Hamamı
Ebedi Dojo
Vali Konağı
Bunlar bende olan binalar ama hangisi hangi askeri veriyor bilemiyorum bunu görmenin bir yolu gelmeli her nasıl özel binalardan ürün toplayınca gözüküyorsa ürünler simgesi ve sayısı olarak tek tek askerler de böyle gözükebilir sonuçta farklı şekil ve simgeleri var oyunun oynanışını çok etkilemez ama ne verdiğini görürüz binanın
@FF Afrexia, Bu konuda biraz daha detaylı bilgi istendi, tam olarak ne görmek istiyorsunuz (mesela askeri birliğin görseli mi, adı mı vs ) ve nerede/nasıl görmek istiyorsunuz, mesela ordu penceresinde mi, ayrı bir pencere olarak mı vs.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Benim çalışmamı yapsaydı yada değerlendirseydi eğerki oyun geliştiricileri böyle bir dertde olmazdı ama arkadaşın söylediği mantıklı

FF Afrexia

Well-Known Member
@FF Afrexia, Bu konuda biraz daha detaylı bilgi istendi, tam olarak ne görmek istiyorsunuz (mesela askeri birliğin görseli mi, adı mı vs ) ve nerede/nasıl görmek istiyorsunuz, mesela ordu penceresinde mi, ayrı bir pencere olarak mı vs.

Mesela benim Alcatrazım şuan 10 seviye topladığımda 8 kılıç çıkıyor bense diyorum ki aşağıdaki görseldeki simgelerle hangi askerden kaç tane verildiğini bileyim binayı toplarken üstünde görelim aynı ürün veren özel binaların her ürün simgesi ve sayısı göstermesi gibi

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 10
Durum
Konu yanıtlara kapalı.