• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Ucan Hollandali

Lsa % 20 zaiyat.

Asla olmayan bir kavramdir. Daha yenide test ettigim gibi cezam her saldirida nerdeyse artmaktadir. Su yazilimi duzeltirmisiniz.Lutfen bir cozum bulun. Keyif vs birakmadiniz.
  2. Ucan Hollandali

Bilgilendirme Yorumlarınıza Cevap Olarak Lonca Savaş Alanı Güncellemeleri

hocam titani degistirmezler. sebep olarakta cok savas yapiyordunuz. hakkaniyet olsun diye titan cagi askerlerini dengesiz ve ise yaramaz yaptik derler.
  3. Ucan Hollandali

Bilgilendirme Yorumlarınıza Cevap Olarak Lonca Savaş Alanı Güncellemeleri

hayirli aksamlar. Yazilanlardan anladigim oyun yoneticileri, savas yapilabilen bir oyun istemiyor. ciftlik oyunu olsun burasi diyor. Ciftlik oyunu oynamak istesem burada olmazdim. Daha once de yazmaya calistim. oyuncularla cok inatlasiyorsunuz. biz bunu yaptik.begenmek zorundasiniz...
  4. Ucan Hollandali

Özellik Lonca Savaş Alanı güncellemesi 2023

Herkese merhaba. Lsa daki degisiklik cabalarinizi takdir ediyorum. birseyler yapma cabasindaniz. 1- seferlere 5 seviye getirdiniz.keyif alacaksiniz dediniz. OLMADI 2- titan cagi cok guzel olacak dediniz. OLMADI 3- lsa da yeniliklerle cazip hale getirecegiz dediniz. OLMADI 4- etkinliklerin...
  5. Ucan Hollandali

TITAN Saçmalığı

askerlerinin okyanustan kotu oldugunu dusunuyorum. okyanusta saldiri ve savunmam simdikinden daha dusuktu. ama daha cok savas yapabiliyordum. asker degistirmek ve denemekten savasmak azaba donustu. teraslari tekrar kurup farm olayina mi girsek diye dusunuyorum.
  6. Ucan Hollandali

Özellik Uzay Çağı Titan

titani gorene kadar en kotu buzul mu yoksa okyanusmu diyordum. titani gorunce kafamda soru isareti kalmadi. titan askeri en kotusu.( benim gorusum). birsey degisir mi? degismez. seferler 5. seviye de degisiklik istedik. birsey degistimi . degistimi hayir. titan askeri de degismez. yeni cag...
  7. Ucan Hollandali

Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

Emeginizi takdir ediyorum. Vakit harciyorsunuz.Ama 5. Seviye olmamis. Daha fazla yazilcak birsey yok.
  8. Ucan Hollandali

Etkinlik Güz Etkinliği 2022

Etlinlik bunasi beklentimi karsilamiyor. Kurmayacagim ( saldiri yada savunma vermiyor). Gelen parcalari pazarda satmayi dusunuyorum. Herkese iyi oyunlar
  9. Ucan Hollandali

Kabul Edilmedi Yeniden inşada şehir alanı taşıması

Olursa faydali olur herkes icin.
  10. Ucan Hollandali

Kabul Edilmedi Lsa lig sayisi

Merhaba herkese. Lsa da her grup icin 2 lig var . 2 elmas , 2 platin vb. Bu da belirli bir zaman sonra hep ayni loncalarin savasina donuyor. Mesela son 2 lsa da d dunyasinda ilk 4 lonca hic degismedi. Monoton bir donguye giriyor. Bunun yerine 6 yada 8 li degilde , 5 yada 6 li 3 er grup olsa ve...
  11. Ucan Hollandali

Geri Bildirim Arkeoloji Etkinliği 2022 Geri Bildirimleriniz

Oyun geliştirmek için vakti harcıyorsunuz. Emeğinizi takdir ediyorum. Etkinliğe gelince. Benim açımdan kurmayacağım bir bina. Bu tip çoktan eklemeli binalar bana etkin gelmiyor. Anabina kurmayalım. Etrafındaki bahçelerden kuralım. Saldırı , savunma gelsin düşüncesinde olan arkadaşlar var. Bu da...
  12. Ucan Hollandali

Geri Bildirim Şato Sistemi Geri Bildirimleriniz

Evet hocam cadılar bayramı. bir önceki etkinliği de dahil edebilirsiniz.
  13. Ucan Hollandali

Geri Bildirim Şato Sistemi Geri Bildirimleriniz

Etkinlik binasının cazip değil. 5 bina + 5 yükseltme. Sonuçta elde edilen çok bir şey yok. Bir önceki etkinlik binasın da çok etkin değildi. Nerede Vali konağı , nerede olimpiyat hazinesi :). Böyle ödüllerin bir anlamı olduğunu düşünüyorum.
  14. Ucan Hollandali

Geri Bildirim Güz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Şu ana kadar oynadığım en keyifsiz etkinlikti. Etkinlik binası ve arada verdiği günlük ödüller çok cazip değil. Sonuç olarak vasat bir bina.
  15. Ucan Hollandali

Kabul Edilmedi Forge Of Empires, Onur Heykeli seviye geliştirme talebi.

Onur heykeli ve zafere giden yol daha üst seviyelere çıkabilmeli. LSA da bunların parçalarını vermesi bana birşey ifade etmez oldu. Kurmuyorum. depoda bekliyor. Daha önce bende önermiştim.5-6 ay olmuştur yanlış hatırlamıyorsam.
  16. Ucan Hollandali

Raporlandı LSA ile ilgili Öneri ve Eleştiriler

Konu başlıklarını çok güzel seçmişsiniz. Bende Gospodar gibi "Sektörlerin 4 saatlik kilitli kalma süresinin uzatılması" dışında katılıyorum. Daha öncede ONUR HEYKELİ ni öneriler kısmına yazmıştım. Başka arkadaşlarda aynı konu ile görüş bildirdiler. 8 seviye çok az. ben daha fazla kurmuyorum...
  17. Ucan Hollandali

Kabul Edilmedi onur heykeli

hocam sınırsız yükselse daha iyi aslında. yeni heykel kurmak yerine mevcut olanı yükseltiriz.
  18. Ucan Hollandali

Kabul Edilmedi onur heykeli

Onur heykeli ilk başta 5.seviye ye kadar yükseltilebiliyordu. Sonra buna 3 seviye daha eklediniz. 8. Seviye ye kadar yükseltebiliyoruz artık. Örnek olması açısından belirteyim 3 seviye daha ekleyebilir misiniz? 11. seviye olsun. yer sıkıntısı oluşmasın . heykel geliştirmeleri depolarda...
  19. Ucan Hollandali

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı etkinlik önerisi

Etkinlikleri oyuna bir ölçüde hareket getirdiği için çoğu zaman seviyorum (Bazılarını sevmiyorum yonca toplamak gibi topla topla bitmiyor). Bazı etkinliklerin bizi de yansıtması gerektiğini düşünüyorum. Sadece cadılar bayramı, St. Patrick günü değil bizden de bir şeyler olmalı. Örnek olması...
  20. Ucan Hollandali

Daha önce önerildi-kapandı Madalya

Forum da hızlıca baktım. Daha önce paylaşılmış olma ihtimali yüksek ama ben göremedim. Madalyaları daha etkin kullanmanın başka yolları olabilir mi? Madalya genişlemesi bitince pek bir anlamı kalmıyor. Bir tek seferleri erken bitirmek için girişim almamıza yarıyor. Bende bile milyonlarca madalya...