• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lsa % 20 zaiyat.

Asla olmayan bir kavramdir. Daha yenide test ettigim gibi cezam her saldirida nerdeyse artmaktadir. Su yazilimi duzeltirmisiniz.Lutfen bir cozum bulun. Keyif vs birakmadiniz.

Zobizeratta

New Member
Nasıl bir ayarsizliktir arkadaş anlam veremiyorum artık
Diyorki %40 zaiyatini engelleyecegim mavi renkte %40 diyor 130 savaş karşılığı 50 zayiat yazdı dün WiFi den 130 savaş yaptım 27 zayiat yazdı nasıl bi ayarsizlik bu

EFKARPERDES1

Well-Known Member
arkadaşlar %20 ihtimalle zaiyat alınıyor. bir gün savaşırsın 100 savaşta 10 zaiyat alırsın. başka gün savaşırsın 100 savaşta 30 zaiyat alırsın. Bu tamamen şans. ben %20 zaiyat olan bir yerde peş peşe 8 savaşta 8 zaiyat aldım. 100 savaşta 20 zaiyat alınacak diye bir kural yok. istatikler genelde 5 savaşta 1 zaiyat oluyor lakin 3 savaşta 1 zaiyat olanida gördüm 8 savaşta 1 zaiyat alanida gördüm. Burda tartışılması gereken zaiyat alıp almamak değil. her ne kadar kağıt uzerinde %20 az bir ihtimal olsada bu oran küçümsenecek bir oran değil.%20 zaiyat oranının %10 a çekilmesi gerekmektedir.

gezegen78

Well-Known Member
Küçük loncalarin nefes alabilmesi için zaiyat oranının %30-40 a çıkarılması gerekmektedir. Bu şekilde küçük loncalar ezilmeye devam eder

Darknesska

Member
Zaiyat oranı ile ilgili PC'den oynama ile mobilden oynama arasında dağlar kadar fark var. PC'de savaştığımda zaiyat patır patır artarken, mobilde savaştığımda çok daha az zaiyat alıyorum. Çevremdekilerde bunu gördüğüm için sırf ondan denedim bugün.