• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi onur heykeli

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Onur heykeli ilk başta 5.seviye ye kadar yükseltilebiliyordu. Sonra buna 3 seviye daha eklediniz. 8. Seviye ye kadar yükseltebiliyoruz artık. Örnek olması açısından belirteyim 3 seviye daha ekleyebilir misiniz? 11. seviye olsun. yer sıkıntısı oluşmasın . heykel geliştirmeleri depolarda çürümesin. Teşekkürler . (Not : daha önce öneriler kısmında görmedim. biraz hızlı baktım. atlamış olabilirim. )

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Oyunumuza gösterdiğiniz ilgi ve değerli öneriniz için çok teşekkür ederiz.
Önerinizi oyun geliştiricilerimize ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız.
Önerinin yeterli ilgiyi gördüğünün göstergesi olarak ve değerlendirmeye alınmasını sağlamak için diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini alabilirsek çok mutlu oluruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Allobar

Well-Known Member
Bence onur heykelleri de devasa binalar gibi olmalı
verdiği ürünler belli bir sistematikle sınırsız yükseltilmeli

sargeras.

Well-Known Member
bence yapılmasa da olur gerek bile yok
sadece yer sıkıntısını çözmek için yapılması yapılar var

Aaliyah

Member
Sınırsız bence biraz mantık dışı ama 8. seviyede kalmaması gerekir. arkadaşımızın dediği gibi belki 11-12. seviyeler hatta biraz daha artabilir. sonuçta 1 seviye yükseltme her savaşında bile alsan en az 200 savaş yapmanı gerektiriyor. ayrıca fp altın verdiği gibi lonca hazinesinede faydalı. ben yükseltilmesinden yana oyumu kullanıyorum

Allobar

Well-Known Member
Sınırsız bence biraz mantık dışı ama 8. seviyede kalmaması gerekir. arkadaşımızın dediği gibi belki 11-12. seviyeler hatta biraz daha artabilir. sonuçta 1 seviye yükseltme her savaşında bile alsan en az 200 savaş yapmanı gerektiriyor. ayrıca fp altın verdiği gibi lonca hazinesinede faydalı. ben yükseltilmesinden yana oyumu kullanıyorum

yükseltmeyle sınırsız olması arasında bence fark yok bir süre sonra 11 de yetmeyebilir
şimdiden bende 8 tane 8.seviye var
koyacak yer bulmak gittikçe zorlaşıyor , etkinlikten gelen binalarıda düşünürsek

Darkest Fear

Well-Known Member
bence sınırsız daha iyi geliyor ama ona şöyle bir şey de olabilir : böyle 20. seviyeye kadar böyle çok fazla yükseltme olsa da iyi olur

Durum
Konu yanıtlara kapalı.