• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Teknik Birime İletildi Aztek kültürel yerleşimi

Yerleşimde ödülleri göster haznesine tıklayıp gezinmeye çalıştığım an bu işlem için sürekli 0.1 GB boyutunda dosya indirmek gerektiği uyarısını veriyor. Üç-dört defa denedim ama aynı sorun söz konusu oluyor.
  2. İlgi çekmedi/kapandı Ortak envanter

Elmas sisteminde olduğu gibi,envanterin tüm dünyalarda ortak olması fazlasıyla katkı sağlayacaktır. Bu durum,oyuncunun diğer dünyalarda da aktif olması gibi sonuçları yaratıp oyuncunun oyunda daha fazla kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca oyuncunun oynama isteğini ve biçimini çeşitlendirip keyif...
  3. Silinen köyün kazanım ihtimali

Yakın zamanda himeji binasının bana haksızlık yaptığını düşünerek uzun süreli aynı hediyesizlik sürecinin stres yaratması sonucu sildik tüm binaları. Silinen köy ile ilgili geri kazanım mümkün mü
  4. Savaş alanı

Oyunun en güzel yönlerinden biri oyuncular arası kurulan dostluk ve iletişimdi. Savaş alanı maalesef yavaş yavaş bunu ortadan kaldırıyor ki ben bizzat birçok örneğine şahit oldum. Artık lonca içi sadakat söz konusu bile değil. Eski loncalar savaş alanını tekel haline getirdiler,ürün...