• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Öneri Oylaması 2022 NİSAN ÖNERİ OYLAMASI

ilave bir öneri lütfen devasal binalarda yüksek miktarda fpler bekliyor ya oyuncu oyunu bırakmış yada bitirmiyor aylarca, devasal binalarda yükseltme seviyesi bitirme zamanı olmalı 15 gün bir ay gibi bitmeyen bina seviyesi düşürülerek ceza alıp oyuncuların fpleri iade edilmeli
  2. Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

ben asıl engellenen oyuncunun devasalımada girmesini istemiyorum herşeyden engellenmeli buna çözüm bulun lütfen sürekli biri tarafından taciz ediliyorum binalarım bahane rica etmeme uyarmama hatta kızmama rağmen inatla binalarımdaki kişileri eziyor dolayısıyla sürekli başka arkadaşlara fp ödemek...
  3. Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum birçok öneride bende bulunmuştum çoğu arkadaş destek olmak yerine köstek oluyor abuk sabuk fikirler savuruyor ve adminler daha önce önerildi gibi kısa ve absurt cevaplar veriyor önerildide ne oldu efenim işte kimse desteklememiş dineguda adamlar köyü kapatıp...
  4. Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

heeee sende beklersin o minareleri sanki sen proglamladın foe yi :))) hem ne adrenalini burdamı güldürme beni napıyon 8 askerle her savaşta karşı tarafımı gıdıklıyosun
  5. Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

önerilmiş ve kabul görmemiş saçma bir cevap dineguda 3000 forge puanı binalarda yatıyor adam oyunu kapatıp gitmiş yada binayı bitirmiyor oyuncunun mağdur olması umurunuzda değil yani öneriyi kabul etmeyen kişiyide anlamıyorum ne yapmamızı bekliyorsunuz ki ayaklarımızı kırıp koşmamızımı...
  6. Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

senide buraya herşeye muhalefet olarakmı koydular fikrin yokmu neye lüzum var ???
  7. Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

önerilmiş ve kabul görmemiş saçma bir cevap dineguda 3000 forge puanı binalarda yatıyor adam oyunu kapatıp gitmiş yada binayı bitirmiyor oyuncunun mağdur olması umurunuzda değil yani öneriyi kabul etmeyen kişiyide anlamıyorum ne yapmamızı bekliyorsunuz ki ayaklarımızı kırıp koşmamızımı...
  8. Daha önce önerildi-kapandı DEVASAL BİNALAR 1 AY İÇİNDE BÜYÜTÜLMEZSE FPLER GERİ ÖDENMELİ

Arkadaşlar binalara yatırım yapıyoruz ama oyunu kapatıp gidiyor aylarca fplerimiz binalarda tıkılı kalıyor hatta alamıyoruz yatırım yaptığımız binalar en geç bir ay içinde büyütülmezse fpler sahiplerine geri dönmeli bu ayrıca binalarımızı kilit atan arkadaşlarada çözüm olur binayı bir ay...
  9. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

sana yazmadım ben yukarıdaki yorumlara yazdım cevaben :D
  10. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

düşmanlar mı ?? arkadaşım bu bir sanal dünyada olsa biz gerçeğiz ve bu sanal dünyaya gerçek dünyadan uzaklaşmak ve eğlenmek için giriyoruz stres yaratmak yada stres yaşamak için değil binalarınızda sürekli birilerini ezen biri var ve siz zarar görenlerin fplerini ödemek zorunda kalıyorsunuz ve...
  11. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

arkadaşım ben bana kimse saldırmasın yağmalamasın demiyorum devasal binanızı diyelim açtınız bende geldim sıralamayı bozup en tepeye çıktım herkesi ezerek sizde mecburen zarar gören arkadaşlara benim verdiğim zararı ödemek zorunda kaldınız ertesi gün geldim aynı yada farklı binalarınızda yine...
  12. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

lütfen yukarıda solda oylama butonu var onada basın teşekkürler
  13. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

loncanızada söyleyin lütfen bu başlığa yorum ve beğeni artsın ki istediğimizi alalım bende bu konudan çok muzdaribim günde 300-400 fp borç ödüyorum aynen dediğiniz gibi itlik olsun diye başkalarını eziyorlar
  14. Daha önce önerildi-kapandı devasal binalar ve engel

bende yeni bir başlık açtım arkadaşlar ''engelenen oyuncu herşeyden engellenmeli'' diye lütfen destek madem bu olmuyor hakkımızı korumak bize düştü
  15. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

bir oyuncuya engel koyuyorsunuz size mesaj yazamıyor bumudur engel ? engellenen oyuncunun sizinle hiç bir şekilde bağı kalmamalı! mesaj,devasal binalarınız
  16. Daha önce önerildi-kapandı devasal binalar ve engel

yada şöyle bir katkı sunabilir oyun devasal binalar 10-15 gün bitirilmedimi herkes fp sini geri alsın bina olduğu gibi kalsın böylelikle ne kişiler bitmeyecek binalara yatırım yapar yada yaptığında bilirki 10 gün sonra fp geri gelecek bu şekilde binanızda biri birini ezdiyse bile bitirmezsiniz...
  17. Daha önce önerildi-kapandı devasal binalar ve engel

devasal binalara yalnızca loncadaşlarıınız ve arkadaşlarınız katkı sağlamalı çünkü bir şekilde husumet besleyerek oyun içinde koyduğumuz kurallara uymayıp sıradakileri sürekli ezen ve bina sahibine fp ödeten kişiler var yada mesajlarda olduğu gibi bazı kişileri devasal binalara fp atmasını...
  18. devasal binalar

oyundan bir ricam var bu şehrimdede gördüğünüz gibi devasal binalara ozalit için yatırım yapıyoruz ama bina sahipleri binaları paylaşıp büyütmüyor bütün fplerinizi hapsediyor yada size engel atıyorlar böylelikle ölü yatırım yapmış oluyoruz şayet şöyle bir yenilik gelse bina sahipleri o binayı...
  19. Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

oyun gitgide saçma sapan duruma giriyor arkadaşlar lonca savaşlarını beğenmedim üretim yapsak bile ki günlük 20 ile konumlanmak için ödenmesi gereken ürün miktarlarını biriktirmek için aylar lazım yada aynı binadan birkaç tane kurmak için arazi lazım bu ne demektir? ürün binaları günlük 20 değil...