• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

golden sparrow

Active Member
bir oyuncuya engel koyuyorsunuz size mesaj yazamıyor bumudur engel ? engellenen oyuncunun sizinle hiç bir şekilde bağı kalmamalı! mesaj,devasal binalarınız

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Aynen bak bu konuda bende çok şikayetçiyim adam sırf afedersiniz itlik olsun diye devamlı devasamda 1. Sıradaki adama geçebilir engelledimmi devasalarada fp atamamalı bence arkadaş lonca üyesi komşu fark etmiyor

golden sparrow

Active Member
Aynen bak bu konuda bende çok şikayetçiyim adam sırf afedersiniz itlik olsun diye devamlı devasamda 1. Sıradaki adama geçebilir engelledimmi devasalarada fp atamamalı bence arkadaş lonca üyesi komşu fark etmiyor
loncanızada söyleyin lütfen bu başlığa yorum ve beğeni artsın ki istediğimizi alalım bende bu konudan çok muzdaribim günde 300-400 fp borç ödüyorum aynen dediğiniz gibi itlik olsun diye başkalarını eziyorlar

Tulkas

Well-Known Member
Arkadaşlar bu bir savaş oyunu. Şahsi fikrimi sorarsanız, bunu gerçek hayatta gibi düşünün derim. Size komşu olan bir devlet size saldırırken ya da herhangi bir zarar vermek isterken, seni engelledim yapamazsınız mı diyeceğiz? :) Ya bir şekilde uzlaşma yoluna gitmenizi ya da bununla başa çıkmanın bir yolunu(binayı açmadan önce arkadaş desteğini ayarlayarak, binaların seviyesini tamamlanmadan açmayarak vs) bulmanızı tavsiye ederim.

MjoR

Well-Known Member
öneriniz saçma
düşmanlarım bana zarar veremeyecekse ne anlıycaz bu oyundan? kendi keyfiniz için oyun mahvolsun istiyorsunuz

Black.DEVIL

Well-Known Member
Son iki yorumu okurken bi acaip oldum :D

Ama bu bir gerçek hayat değil sanal dünya bence bu yapılabilir düşünsene gerçekte adam sana küfür ediyor yüzüne seni engelledim dersen susarmı susmaz devam eder ozaman engelleme hiç olmasın :)

NİCK.FURY

golden sparrow

Active Member
Arkadaşlar bu bir savaş oyunu. Şahsi fikrimi sorarsanız, bunu gerçek hayatta gibi düşünün derim. Size komşu olan bir devlet size saldırırken ya da herhangi bir zarar vermek isterken, seni engelledim yapamazsınız mı diyeceğiz? :) Ya bir şekilde uzlaşma yoluna gitmenizi ya da bununla başa çıkmanın bir yolunu(binayı açmadan önce arkadaş desteğini ayarlayarak, binaların seviyesini tamamlanmadan açmayarak vs) bulmanızı tavsiye ederim.
arkadaşım ben bana kimse saldırmasın yağmalamasın demiyorum devasal binanızı diyelim açtınız bende geldim sıralamayı bozup en tepeye çıktım herkesi ezerek sizde mecburen zarar gören arkadaşlara benim verdiğim zararı ödemek zorunda kaldınız ertesi gün geldim aynı yada farklı binalarınızda yine yine yine çözümüzü merak ediyorum

golden sparrow

Active Member
öneriniz saçma
düşmanlarım bana zarar veremeyecekse ne anlıycaz bu oyundan? kendi keyfiniz için oyun mahvolsun istiyorsunuz
düşmanlar mı ?? arkadaşım bu bir sanal dünyada olsa biz gerçeğiz ve bu sanal dünyaya gerçek dünyadan uzaklaşmak ve eğlenmek için giriyoruz stres yaratmak yada stres yaşamak için değil binalarınızda sürekli birilerini ezen biri var ve siz zarar görenlerin fplerini ödemek zorunda kalıyorsunuz ve bu sürekli tekrarlıyor siz mazoşistmisiniz işkenceden zevk alıyorsunuz ???

Black.DEVIL

Well-Known Member
düşmanlar mı ?? arkadaşım bu bir sanal dünyada olsa biz gerçeğiz ve bu sanal dünyaya gerçek dünyadan uzaklaşmak ve eğlenmek için giriyoruz stres yaratmak yada stres yaşamak için değil binalarınızda sürekli birilerini ezen biri var ve siz zarar görenlerin fplerini ödemek zorunda kalıyorsunuz ve bu sürekli tekrarlıyor siz mazoşistmisiniz işkenceden zevk alıyorsunuz ???
Tmm sakin ol bende senle aynı düşüncedeyim zaten oyunda 100 kişi varsa emin ol 95i bizim gibi düşünür :D

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Katılıyorum..

MjoR

Well-Known Member
arkadaşım ben bana kimse saldırmasın yağmalamasın demiyorum devasal binanızı diyelim açtınız bende geldim sıralamayı bozup en tepeye çıktım herkesi ezerek sizde mecburen zarar gören arkadaşlara benim verdiğim zararı ödemek zorunda kaldınız ertesi gün geldim aynı yada farklı binalarınızda yine yine yine çözümüzü merak ediyorum
benim binama kimse sızamıyor çünkü hesaplıyorum ve bu heyecan katıyor siz de hesaplı atın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.