• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Entman kullanıcısının son içeriği

1. Kapandı Devasa kilitlemenin önüne geçilmeli

Bu bence daha büyük bir sorun çıkarır katılıyorum lonca içi sorun çıkabilir başkası değil bu sefer arkadaşlarınla çatışırsın
  2. Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Ticaretin Globale Dönüşmesi

Aynen çok kısıtlı ama pazarın etkili olacağı anlamına gelmez çünkü globale döndüğü anda milyonlarca teklifin arasından bizim tekliflerimizin daha çok alınacağı ve ticaretin daha kolay yapılacağını sanmıyorum
  3. Ertelendi Ticaret

Benim bildiğim arkadaşların ve komşuların harici teklif göremiyorsun adil teklifler en üstte çıkıyor zaten
  4. Ertelendi Ticaret

Benim gibi mobilden oynayan arkadaşlar için ticaret oluşturma silme gibi şeyler zulüm olabiliyor 1 = Bir ticaret oluşturduğumuz sayfada teklif ve istenilen ürün kısmında bir buton olabilir teklifi koyduğumuzda 10 x yapılabilir 10 tane otomatik oluşturulur 2 = Teklif edilen ve istenilen bir...
  5. Oyun sistemine aykırı/kapandı Devasalar için ayrı şehir

Dağlar kadar fark daha büyüsün gerçi Forge bunu daha finansal bir avantaja çevirir oyunun tadını kaçırın
  6. Geri Bildirim Forge Cuması İndirimi 2020 Geri Bildirimleriniz

Bir akıl hastanesi fullemek 2 bin lira :)
  7. Oyun sistemine aykırı/kapandı Kıta Savaşları

Pek çok oyuncu oyunu mobilden oynuyor kıta savaşlarını kullanamıyoruz bu özellik mobile eklenmeli
  8. Raporlandı Devasaları depolama

Bu konuda esnek olunmalı oyunun kuralları çerçevesinde uygun olarak görüyorum
  9. Daha önce önerildi-kapandı Devasa küçülmesi

Bence seviye olarak küçülme olmasın tamamen gelişmiş oyuncuların faydalanabileceği bir fikir bu ayrıyetten adı üstünde devasa yanı mantıken büyük bir yapı diğer binalar gibi gözükmesi kötü olur ama arkadaşımızın görüşüne saygı duyuyorum daha iyi bir fikrim var nasıl devasa ozaliti toplayıp...
  10. Raporlandı Devasaları depolama

Devasalar ile ilgili bu konuda daha önceden böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum açıldı ise affola Oyuna yeni başlayıp bir acemilikle zamanında kurulan çokça yer kaplayan devasaların bina depolama ile depoya kaldırılma seçeneği olsa strateji değiştirme açısından iyi olur en azından kısa vadede...
  11. Bil bakalım etkinliği

Teşekkürler ☺️
  12. Bil bakalım etkinliği

Cevaplar SS-1 Cevabım "xxx" şeklinde olmalıdır. Sadece 1 soru ve anahtar terim için ödül hakkı kullanabileceğinizi tekrar hatırlatmak isterim. Keyifli Bir Yarışma Dilerim :) Yazılan bir yarışmada Bir kişi 2 soruyu cevaplayıp ilk yazdığı kabul edilmiş ve 100 elmas ödülünü almış bulunmakta...
  13. Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Böyle bir saçmalık yok
  14. Cadılar Bayramı Günlük Özel Ödül Tekrarlanabilir mi ?

Çıktı çıkmasına o kadar balkabağı açtım 1 tane bile gelmedi