• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Daha önce önerildi-kapandı Devasa küçülmesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

BySoR

Member
Merhaba;
Benim önerim devasa binaların seviye arttıkça kapladığı alanın küçülmesi hakkinda;
Devasa binalar kapladığı alana göre 25 seviyede bir küçülse devasa binaların büyüklüğüne göre bu oran değişiklik gösterebilir...
Misal 8*8 yer kaplayan bir devasa 25. seviyede 7*7 50. seviyede 6*6 yani her 25 seviyede bir devasa nin kapladığı alan küçükse gelişim için ilerlemek büyümek için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Merhaba;
Benim önerim devasa binaların seviye arttıkça kapladığı alanın küçülmesi hakkinda;
Her devasa 25 seviyede bir küçükse
Misal 8*8 yer kaplayan bir devasa 25. seviyede 7*7 50. seviyede 6*6 yani her 25 seviyede bir devasa nin kapladığı alan küçükse gelişim için ilerlemek büyümek için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
Kardeşim daha önce bende devasa binaların bazıları aşırı büyük alan kaplıyor diye başlık açmıştım .lakin kabul görmemişti.düşüncen güzel ama maalesef kabul etmezler.keşke edilse

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Oyunumuza gösterdiğiniz ilgi ve değerli öneriniz için çok teşekkür ederiz.
Önerinizi oyun geliştiricilerimize ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız.
Önerinin yeterli ilgiyi gördüğünün göstergesi olarak ve değerlendirmeye alınmasını sağlamak için diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini alabilirsek çok mutlu oluruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Entman

Member
Bence seviye olarak küçülme olmasın tamamen gelişmiş oyuncuların faydalanabileceği bir fikir bu ayrıyetten adı üstünde devasa yanı mantıken büyük bir yapı diğer binalar gibi gözükmesi kötü olur ama arkadaşımızın görüşüne saygı duyuyorum daha iyi bir fikrim var nasıl devasa ozaliti toplayıp binayı kuruyorsak küçültme kiti olabilir set halinde birleştirince devasa küçülebilir bunlar günlük görevlerde çıkabilir eğer adminlerimiz tarafından uygun görürlerse maddeler şeklinde açıklayabilirim

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
daha önce de bu konu gündeme gelmişti ancak aldığımız geri bildirimlerde Devasa Bina boyutları ve özelliklerinin değiştirilmeyeceğini bilgisini aldık.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.