• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Uzay çağı Venüs !

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Uzay çağı asteroit kemeri çağı oyuna ekleneli neredeyse 1 yıl olucak.uzay çağı venüs ten en ufak bi haber yayınlamadınız? Ne zaman gelecek Venüs çağı ?

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bu konu ile ilgili resmi bir bilgilendirme bulunmuyor maalesef. Ne zaman geleceği konusunda bize bir bilgi vs gelirse forumdan ilan ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Beta forumunda spoilerlar paylaşıldı bir çok konuda. Yorumlara göre geçen yıl astroidin zamanıyla denk vakitte bilgilendirme yapılmış. Böylece beta sürümünde benzer vakitte Venüs çağının aktif olacağı tahmin ediliyor,bu da martın sonu nisanın başı gibi bir zaman oluyor. Diğer dünyalara eklenme süresi betada test süresi ve aksaklık ihtimali ile alakalı artık.
Adminlere çok da kızmamak lazım. Sonuçta Türkiye serverında,özellikle brisgardda yaptıkları o kadar iş var ki bize zaman ayırmakta zorlanıyorlar sanırım ;)

Elbette Beta da bu tarz paylaşımlar var ama kesin olmadıkları için burada yanlış bilgi vermek istemediğimiz içindir. Resmi bir bilgi olduğunda ise mutlaka duyurusunu yapıyoruz. Konuyu çok güzel özetlemişsiniz. Beta testleri tamamlandığında ancak canlı sunuculara aktarılacaktır. Henüz beta testlerinin bile başlayacağı tarih net değildir. Size hizmet için buradayız :)

Ballistic

Well-Known Member
Resmi bir açıklama yok ama ayıklanan dosyalardan Venüs çağının devasa binası, yönetim binası vs. hazır gözüküyor. ( Ben gelecek çağındayım beni pek ilgilendirmiyor ama merak edenler için spoilerlı sekilde aşağıya bırakıyorum :) )
FAB25017-8B71-4CBB-AF3A-576039256DC6.jpeg

A18FD843-F548-41A6-8512-5E8D78B1396C.jpeg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Ama tahmin edilebilir. Beta duyurusu geçen sene ile aynı zamanda duyuruldu,beta denemesi de yakın tarihe denk geliyor. Arada 3-5 gün fark var. Geçen yıl nisan ayının ortalarında açıldı asteroid. Yine benzer tarihte serverlarda açılacağını tahmin edebiliriz :))

:) ebetteki edilebilir ama biz tahmin edersek yanlış bilgilendirmiş olabiliyoruz.