• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Ticaret oluştur hatası

DeliMavi

Member
Merhaba , telefondan oynarken 10 gündür bu şekilde ticaret oluştur kısmında resimdeki gibi hata çıkıyor.oncelikle android telefonumun sistemi güncel , oyun için güncelleme kısmında yükleyeceğim ek bir dosya yada birşey yok. Başka menülere girsemde düzelmiyor sadece oyunu kapatıp tekrar açınca 1 defalık pazar kurmama izin veriyor sonra tekrar tüm butonlar saydamlasiyor ve menüyü kullanamiyorum .bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Yaptığımız kontrolde oyununuzun en son güncellemesinin henüz yüklenmediğini gördük. Rica etsem 1.192.20 güncellemesini yükleyerek tekrar deneyebilir misiniz aynı hata sürecek mi ?

DeliMavi

Member
Merhabalar. Yaptığımız kontrolde oyununuzun en son güncellemesinin henüz yüklenmediğini gördük. Rica etsem 1.192.20 güncellemesini yükleyerek tekrar deneyebilir misiniz aynı hata sürecek mi ?
Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Oyunum güncel görünüyor açılışda sağ altta 1.192.20 versiyon görünüyor. 2 saat once 11 mb lık bir ek güncelleme yaptı o kadar başka bir guncelleme görünmüyor .Screenshot_20201203-231040_Forge of Empires_copy_960x540.jpg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Oyu
Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Oyunum güncel görünüyor açılışda sağ altta 1.192.20 versiyon görünüyor. 2 saat once 11 mb lık bir ek güncelleme yaptı o kadar başka bir guncelleme görünmüyor .5845 adlı eklentiyi görüntüle

Ürün seçerek tekrar dener misiniz? üst ve alt kısımlarda envanterinizde mevcut olan ürünlerden işaretleyerek deneyiniz lütfen. Keyifli oyunlar dilerim.

DeliMavi

Member
Oyu

Ürün seçerek tekrar dener misiniz? üst ve alt kısımlarda envanterinizde mevcut olan ürünlerden işaretleyerek deneyiniz lütfen. Keyifli oyunlar dilerim.
Aynı yada farklı ürün farketmiyor ilk pazar kurulunca başka pazar ekranına giremiyorum, eğer ilk kurduğum pazardaki ürün depomda mevcutsa sadece oluştur tuşu aktif kalıyor tekrar tekrar aynı pazarı mevcut ürünüm kadar kurabiliyorum. başka ürünü seçmeme izin vermiyor sistem , Oyundan gir çık yapınca bir pazar kırmalık duzeliyor bazen 2 3 kere gir çık yapıyorum anca düzeliyor. Pazarda çok fazla urunum var kota gibi birşey mi var yoksa. Pazardaki mal satışlarım oldugunda da ara ara açılıyor anlık . Screenshot_20201204-145834_Forge of Empires_copy_960x540.jpg

Son düzenleme:

xmen

Emekli Takım Üyesi
Aynı yada farklı ürün farketmiyor ilk pazar kurulunca başka pazar ekranına giremiyorum, eğer ilk kurduğum pazardaki ürün depomda mevcutsa sadece oluştur tuşu aktif kalıyor tekrar tekrar aynı pazarı mevcut ürünüm kadar kurabiliyorum. başka ürünü seçmeme izin vermiyor sistem , Oyundan gir çık yapınca bir pazar kırmalık duzeliyor bazen 2 3 kere gir çık yapıyorum anca düzeliyor. Pazarda çok fazla urunum var kota gibi birşey mi var yoksa. Pazardaki mal satışlarım oldugunda da ara ara açılıyor anlık . 5846 adlı eklentiyi görüntüle
Merhabalar son bir kez de oyunu silip yeniden yüklemenizi rica ediyoruz. Durumu paylaşabilirseniz seviniriz.

DeliMavi

Member
Oyunu yeni silip yükledim , ticket atmıştım daha önceden bunları yaptım fakat düzelmedi bilginiz olsun. o yüzden belki daha önce bu sorunu yaşayan vardır diyerek buraya konu açtım.

Az önce tekrar verileri ve önbelleği silerek yükledim fakat aynı sorun devam ediyor

Son düzenleme:

DeliMavi

Member
Şunu farkettim pazardan bir çok satışı iptal ettim.20x20 yada 10x20 çok fazla pazarım vardı böyle ufak tefek satış olarak ,benim tahminim misal 100 pazar kurma hakkım oluyor büyük rakamlarla kurunca 50x50 gibi 100 pazar alanı doldurmadigim için şimdilik hata vermiyor ufak pazarları yukseltterek az pazar kurunca düzeldi gibi bilginiz olsun. İlgilendiniz için teşekkür ederim

sleeplesslady

Well-Known Member
Sayın @DeliMavi , konunun sizin açınızdan çözüldüğüne sevindik ama bizim açımızdan çözülmedi :rolleyes:
Bir sürü deneme yaptık, az ürünle teklif koyduk ( 1 ürüne 1 ürün), çok ürünle teklif koyduk,hem tarayıcı hem mobil üzerinden denedik; 160 teklife kadar denedik; hiç sorun çıkmadan tekliflerimizi pazara aktarabildik. Yani sizin probleminize hiç denk gelemedik; biz bu konuyu araştırmaya devam edeceğiz.

DeliMavi

Member
Benim sorun devam ediyor çözülmedi pazardan tüm ürünleri çekip yüksek oranda 1 pazar olarak kurmak da cazip olmuyor malesef :) yeni versiyon yuklu 1.192.21 sorun devam ediyor bende cozemedim . Oyunu seviyorum ama oyunu kapatıp tekrar açma biraz can sıkıcı oluyor :) umarım en yakın zamanda çözülür teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

DeliMavi

Member
Sayın @DeliMavi , konunun sizin açınızdan çözüldüğüne sevindik ama bizim açımızdan çözülmedi :rolleyes:
Bir sürü deneme yaptık, az ürünle teklif koyduk ( 1 ürüne 1 ürün), çok ürünle teklif koyduk,hem tarayıcı hem mobil üzerinden denedik; 160 teklife kadar denedik; hiç sorun çıkmadan tekliflerimizi pazara aktarabildik. Yani sizin probleminize hiç denk gelemedik; biz bu konuyu araştırmaya devam edeceğiz.
Siz 160 pazara kadar deneme yaptım dediniz ben oyuna fazla kapatırdım kendimi, çünkü şimdi tahmini olarak saydım 800 civarı pazarda teklifim var oyunda değil bende sorun var galiba :) büyük ihtimal çok fazla pazar kurduğum için hata alıyorum

DeliMavi

Member
Kurduğum pazar sayısını azaltinca sorunum duzeldi bilginiz olsun. Sizi uğraşırdım zaman ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkürler