• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geliştiricilere İletildi Taverna Gümüşü Harcama Görevleri ve Şato Sistemi

Hatti

Active Member
İyi Günler,

Bir süre önce oyuna Şato Sistemi geldi ve bizler seviye yükseltmeye başladık.

Fakat, günlük ödüller ve etkinlik görevlerinde Taverna Gümüşü harcamamız isteniyor. Bu harcama görevleri Şato Sisteminden kazandığımız indirim oranlarına yansımıyor.

Örneğin bugüne ait Günlük Görevde 1.000 taverna gümüşü harcamam isteniyor. Fakat, taverna mağazasına girdiğimde 12 saatlik erzak artışının maliyeti Şatodan aldığım indirimle 940 gümüşe düştüğü gözüküyor ve benim görevi gerçekleştirmem için çok daha fazla harcama yapmam gerekiyor.

Şato bu durumda görevi yapmam için bana ceza veriyor, günlük görevlerde yarar sağlamıyor!

Bu konuyla ilgili düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Hatti

Active Member
Arkadaşlar Yeni Etkinlik Başladı ve dün yapılan güncellemede bu durum düzeltilmedi.
Sorun devam ediyor, benden başka fark eden olmadı mı?
Görev geliyor, 3500 taverna gümüşü harca diye ama Şatodan indirim aldığım için daha fazla harcama yapmam gerekti. Oyun bizi resmen cezalandırıyor.
Desteklerinizi bekliyorum, iyi oyunlar

FF Afrexia

Well-Known Member
Arkadaşlar Yeni Etkinlik Başladı ve dün yapılan güncellemede bu durum düzeltilmedi.
Sorun devam ediyor, benden başka fark eden olmadı mı?
Görev geliyor, 3500 taverna gümüşü harca diye ama Şatodan indirim aldığım için daha fazla harcama yapmam gerekti. Oyun bizi resmen cezalandırıyor.
Desteklerinizi bekliyorum, iyi oyunlar

Sizde durum nasıl bilmem ama bir zaman sonra gümüşler gereksiz fazlalaştığı için kimse umursamıyodur bu durumu seferin olduğu zamanlar 1 saatlik sefere ek hak almak görevi bitiriyo direk

Hatti

Active Member
3.jpg2-.jpg1-.jpg
Merhaba Arkadaşlar,
Şehrimize Şato geldi ve bize seviyesini yükselttiğimizde bazı yararlar sağlayacağı söylendi. Fakat seviye yükseldikçe Arkadaş Tavernası nda bizler zarar görmeye başladık. Çünkü günlük verilen görevlerde ya da özel görevlerde bizden Taverna gümüşü harcamamız isteniyor. Örneğin bugüne ait görevde 1000 gümüş harcamam isteniyor. Ben bu görevi 12 Saatlik Erzak Artışı seçeneği ile gerçekleştirmem gerekirken daha fazla harcamayla gerçekleştirmek zorunda kalıyorum. Bu durumda Şato bana yarar sağlamıyor!
Bazı arkadaşlar zaten fazlasıyla Taverna Gümüş olduğunu söyleyebilirler ama gümüşleri şehir savunmasında ya da savaşırken ilave saldırı gücü için harcamak istiyorum.
Oyundaki bu hatanın ya da hasız uygulamanın düzeltilmesi için desteklerinizi bekliyorum.
Hepinize iyi oyunlar