• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Tarihi Görev Dizisi: Montgolfier Kardeşler

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba;

Tarihi Görev Dizisi: Montgolfier Kardeşler ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar

DeletedUser34843

Guest
Sonunda yine mutluluk binası veriliyor... yani bu etkinlikte olmayacağız anlamına geliyor... etkinliklerde benim bildiğim çok türlü; ürün, erzak, para, fb gibi şeylerin bulunduğu binalar verilirse etkinliği bitirmek ve keyif almamız sağlanır...

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Son olarak Cadılar Bayramı etkinliğinde verilen 2 adet mutluluk binası üzerine bir sonraki etkinlikte mutluluk binası verilmesi etkinliğin popüleritesini düşürdü biraz. Bunun yerine kullanıcıların daha çok katılımını sağlayacak belli başlı hediyeler verilebilir(erzak, para, fp, ozalit) ve çoğu kullanıcıda ender bulunan binalar(tapınaklar, haydut yuvası, şampiyon sığınağı, kervansaray, luau, dilek kuyusu) ile kullanıcıların içlerinde bulunduğu çağlara ait binalar ödül olarak verilmesi dahada büyüleyici olur.

DeletedUser33510

Guest
mutluluk binası veren hiç bir etkinliği yapmıyorum . boşuna uğraş .

Babadan

Member
Özel etkinlerin özel olmasını gerektiğine inanıyorum. Oyunun içerisinde elde edebildiğimiz , bina veya ürünleri özel etkinliklerde vermek onları özel değil sıradan yapar. İyi oyunlar. Ve daha özel etkinlikler dilerim.

DeletedUser35002

Guest
şevket arkadaşa katılıyorum.
Etkinlikte Mutluluk veren binalara zaman harcamıyorum. Birde amiral battı şiir yarışması, engüzel manzara bana çocukça geliyor, bunlara pas

DeletedUser34852

Guest
en azından görevleri bitirdiğinizde verdiğiniz ödüller dişe dokunur birşeyler olsa bari,5 tane konut yap diyorsunuz 160k para 600k erzak harcıyorsun ödül 160 k para ? zarardan başka bir şey değil,etkinlik faydalı olmalı ki özelliği olsun.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

serdalca08

Well-Known Member
5 dakikalık, yok 15 dakikalık görevler çıkıyor etkinliklerde bundan bi vazgeçin artık .Şehrimi günlük (24 saatte bir ) topluyorum benim için büyük handikap görevleri yapamayışıma engel oluyor.Sadece benim için mi bu problem kolay gelsin.

DeletedUser29334

Guest
Görevleri bitirdim... Zararım çok kim karşılıyacak..

Gospodar

Well-Known Member
Mutluluk binası veren etkinlikler ilgi çekmiyor, bir çok kişi görevleri bitirse dahi ödül binasını şehrine koymayacak bile. Meddahın köşesi (savaş bonusu), Kuş evi (fp) gibi işe yarar ödüller verilsin ki görevleri bitirmek için çaba sarfedelim.

DeletedUser34838

Guest
Son 3 görevi hatırlayan var mı? 20CM ve Sektör almadan sonrakiler?