• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 anketi

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

Etkinlik sizin için nasıl geçti

• Toplam oy kullanan
    99

DeletedUser34832

Guest
St.Patricks%20logo.png
Değerli oyuncularımız Forge Bowl 2020 etkinliğini değerlendirmeniz için oluşturduğumuz bu ankete katılın ve dilerseniz anket altına düşünce ve tecrübelerinizi yazarak bizimle paylaşın.
Anket seçenekleri çoklu seçim için açık bırakıldı, dilediğiniz seçenekleri aktif ederek oylaya bilirsiniz.

DeletedUser36259

Guest
Oyun içi bazı görevler zor.. Mesela bende şimdi bir görev var düşman başına. . Lonca seferi birinci zorluk derecesini bitirecekmişim.. Ölme eşeğim ölme. . Daha yeniyim ve askeri saldırı bonuslarım da yok.. İmkansıza yakın yani..

DeletedUser17206

Guest
ödül binaları ileri düzeydeki oyunculara hitap etmiyor oyun cok basit . oyunu bitirimiyorum bile cok sıradan bundan sonra gelecek ilk bahar etkinligide öyle hiç güzel degil hep aynı

DeletedUser35572

Guest
setin hepsini lwl 2 yaptım. sevdiğim için değil, etkinlikleri bitirmeye takıntılı olduğumdan uğraştm.
setin bonusları, diğer etkinliklere göre vasat kalmış etkileyici ve tatmin edici değil. bonusları biraz daha yükseltilebilir

DeletedUser34216

Guest
Oyun gereğinden fazla vakit alıcı şekilde dızayn edilmiş. Vakit az harcayınca hedefe ulaşamıyorsunuz. Burada maksat hoşça vakit geçirmek olmalıydı. Çok vakit harcayarak sıkıcı yapmamalıydınız.

DeletedUser36361

Guest
Bu etkinliği çok beğendim hani resmen özleyeceğim bunu. Sırf bu etkinliği ayrı Bi oyun yapsanız sabah akşam yonca toplamaya uğraşırım. Emeğinize sağlık teşekkürler.

DeletedUser27861

Guest
sırf elmas harcatmak için yapılmış bir etkinlik elması olmayanlar binaları tamamlasa bile 2. seviyeye yükseltemez bu etkinlik verdiği binaların bonuslarıda düşük çok fazla vakit harcatıyor yani sözün kısası ben şahsen bu etkinliği hiç beğenmedim
Aynen

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Etkinlik binası cazip gelmedi. Şehirden günlük olaylardaki toplanan altınlar önem arz ediyor. Ara ara oyunda olay toplayanlar ve etkinliğin algoritmasını çözenler kolaylıkla tamamlayabilirler. Etkinliği bitiren herkes 3 parca alıyor kalan 7 parcanında 5 tanesini alabilirsenizde işe yarar diye düşünüyorum. Vasat bir etkinlik genel OLARAK.

DeletedUser32524

Guest
Oyuna başlayalı kaç yıl oldu bilmiyorum ama bu güne kadar yapılmış olan en fiyasko etkinlik üç dünyanın sadece birinde olursa olur olmazsa olmaz düşüncesindeyim diğerlerinde başlma gereği dahi duymadım oyunun içinde oyuna gerek yok bıktırmayın insanları derim şahsım adına sizden ricam sakın tekrarlamayın buda forgenin nazar boncuğu olsun

DeletedUser36968

Guest
Kasabalardaki görevlere verilen Celtic Forest seçim ödülleri arasında iki ayrı ödül yerine bir ödül konulmalıydı. Celtic Foresti ikinci levele yükseltmek imkansız. Bu durum hoşuma gitmedi.

GodOfDarkness

Active Member
Oyundaki arkadaşların çoğu bu etkinlikten iyi bahsetmiyor. Hatta bazıları sinirden küplere binmiş durumda. Bence bu etkinliğe adı verilen Aziz Patrick hayatında hiç bu kadar kötü söz işitmemiştir. Yaşasaydı foeyi kesin dava ederdi. Rezil ettiler adamı :D

DeletedUser35869

Guest
Aşama atladıkça zorlaşma gördüm ama böylesini görmedim, bina seviyesinin getirisi seviye atlatmak için gereken yoncanın kat kat altında kalıyor, böyle olunca seviye yükseltmek için uğraşmaya değmiyor, üç seçenekli görev var görevlerin bazıları yönetici geliştirme altının varsa sorun yok ama altını bitirdiysen üç yönetici görevi yan yana dizildimi kilitlendi demektir, çok saçma, sonuçta gelecek binalarıda kurmayı düşünmüyorum

itsme

Well-Known Member
çok düzenli ve yoğun oynadığım halde tam sete elmas kullanmadan ulaşmak mümkün olmadı. bu kadar uzun ve sıkıntılı sürece katlananlar elmassız da tam seti alabilmeli. zaten gereksiz derecede karışıktı oyun. sonradan anlıyorsun ama başta öğrenene kadar girdiğimiz zararı sonra toparlayamıyoruz. eğlenceyi eziyete döndürecek kadar zorlamışsınız..

FASIL

Member
Oyunlar hep peş peşe olmuş, bunlar sıkıntı yarattı, yani erzak istiyor, bir oyun sonra tekrar erzak istiyor, bir oyun sonra 3 konut kur, 2 oyun sonra konut kur gibi gibi peş peşe ayni şeyler olunca erzak dayanmıyor, tamam yapta hiç olmazsa 4 yada 5 gunda yap, ayrıca altını ilk günde 100 tane son günde yüz tane, onunda hiç olmazsa 10 10 yada 5 5 artır, oyunun sonuna geldik altın yok, görevleri 1 gün önceden bitirdim, ama altın olmadığı için kasaba değişikliğini yapıp ödül alamadım, haa diyorki parayla al, onlarda haklı taşmı yiyecekler demi

.mls

New Member
Günlük altın için yapılan görevler baya zordu ve bir çok görev altın harcamaya yönelikti ve altın çok az olduğundan pek bir şey yapılmıyordu. Dengesiz olmuş.